Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

KONYASPOR AMATÖRE EL ATTI

Atiker Konyaspor’umuzda Yönetim Kurulumuz amatör branşlarla ilgili önemli adımlar atıyor. Buna göre ilk planda Konyaspor’da Amatör Branşlar Koordinatörlüğü oluşturularak, bu birimin başına Selçuk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğretim görevlisi UEF

KONYASPOR AMATÖRE EL ATTI
Bu içerik 325 kez okundu.
Advert

Atiker Konyaspor’da Yönetim Kurulu amatör branşlarla ilgili önemli adımlar atıyor. Buna göre ilk planda Amatör Branşlar Koordinatörlüğü oluşturularak, bu birimin başına Selçuk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğretim görevlisi UEFA PRO Lisans belgeli Selçuk Buğdaycı getirildi. 
Yönetim Kurulumuzun aldığı karar gereği, daha önceden devam eden branşlara yenilerini de ekleyerek 10 branşta faaliyetlere devam edilmektedir. Atiker Konyaspor’umuzu daha ileri hedeflere taşımak ve tam anlamıyla bir spor kulübü olabilmek, amatör sporculara, branşlara destek vermek, kulübümüzü yurt içi ve dışında tanıtmak, Avrupa, Dünya şampiyonaları ve Olimpiyatlara katılmak, şehrini, ülkesini seven, Konyaspor formasını giymekten gurur duyan aidiyeti yüksek genç nesiller yetiştirmek öncelikli hedefler arasında yer almaktadır. 
Bu çerçevede Basketbol, Bedensel Engelliler Badminton, Boks, Cimnastik, Eskrim, Halter, Masa Tenisi, Taekwondo, Voleybol, Yüzme branşlarında çeşitli yaş kategorilerde hazırlıklar devam ederken, özellikle olimpiyatlarda ses getirmek için yeni sporcuları kulübümüze kazandırmak için idari kadromuz ve antrenörlerimiz tarafından çalışmalar yoğun bir şekilde sürdürülmektedir.

KONYASPOR AMATÖRE EL ATTI
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YENİ ZELANDA'DA SİLAH YASAĞI
YENİ ZELANDA'DA SİLAH YASAĞI
Konyaspor Çanakkale Zaferi'ni unutmadı
Konyaspor Çanakkale Zaferi'ni unutmadı