HEMŞEHRİMİZ ERSAY ÜNER'E ÖNEMLİ ÖDÜL

Hemşerimiz Başarılı müzisyen ve besteci Ersay Üner’e KKTC-Türkiye Yılın En İyileri ödül töreninde İki Aşık şarkısı ile en iyi söz – müzik dalında ödül verildi.

HEMŞEHRİMİZ ERSAY ÜNER'E ÖNEMLİ ÖDÜL
Bu içerik 672 kez okundu.

Seydişehir Belediyesinden emekli müzisyen Güngör Üner ‘in oğlu 200 den fazla eseri olan Ersay Üner’e  KKTC-Türkiye Yılın En İyileri ödül  töreninde İki Aşık şarkısı ile en iyi söz – müzik dalında ödül verildi.

Bundan önce Fizy Müzik Ödülleri’nde en iyi söz-müzik kategorisinde yıla damgasını vuran şarkısı ‘İki Aşık’ ile ödül almıştı.

Ersay Üner, ödül töreni öncesinde değerli basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Yeni albüm haberini de vererek duygularını şu sözlerle dile getirdi;

“Müzik dolu ve çok keyifli bir gece olacağından eminim. Benim de bir adaylığım var: ‘’İki Aşık’’ Çok etkili bir şarkıydı ve etkisi hala devam ediyor.

Ben yeni ve farklı şarkılar üretmekten keyif alıyorum ve ürettiklerimi paylaşmaya devam edeceğim.

8 ya da 10 şarkıdan oluşan albümüm için hazırlıklara başladım. Uzun bir süreç olsa da benim için çok keyifli.

En kısa zamanda sizlerle buluşturmak İçin sabırsızlanıyorum. ” cümleleriyle duygularını dile getirdi.

ERSAY ÜNER KİMDİR

7 EKİM 1978 Seydişehir’de dünyaya geldi .Besteci olarak adını ilk kez 2000’li yıllarda duyduğumuz Ersay Üner, Türk popunun son on yılına damgasını vuran isimlerden biri oldu. Bu süreçte “Afedersin”, “Bebek”, “Herkes Hak Ettiği Gibi Yaşıyor”, “Mucize”, “Tatil” ve “Kızıl Mavi” gibi sayısız “hit” şarkıya imza attı ve popta ‘Demet Akalın şarkıları’ diye adlandırılan bir kulvar yarattı.

ERSAY ÜNER GÜNGÖR ÜNER ÖDÜL HEMŞEHRİMİZ ERSAY ÜNER'E ÖNEMLİ ÖDÜL
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Üç Belediye Başkanı Görevden Alındı
Üç Belediye Başkanı Görevden Alındı
Konya'da gol sesi çıkmadı
Konya'da gol sesi çıkmadı