Advert
Advert
Advert

KATLAV, SEÇİM ÇALIŞMALARINA START VERDİ

Cumhuriyet Halk Partisi, yerel seçim çalışmalarına başladı.

KATLAV, SEÇİM ÇALIŞMALARINA START VERDİ
Bu içerik 357 kez okundu.
Advert

Belediye Başkan Adayı Mehmet Katlav ve Seydişehir İlçe Yönetimi durmaksızın seçim çalışmaları yürütüyorlar. Aday tanıtım toplantısı ile yerel seçim projelerini kamuoyuna açıklayan CHP Yönetimi ve Başkan adayı Katlav, bütün Seydişehir halkıyla bire bir temas kurarak projelerini anlatıyorlar.

"Birlikte Çalışacağız; Birlikte Yöneteceğiz" sloganıyla Seydişehir Halk Konseyi kuracağını açıklayan Başkan Adayı Mehmet Katlav, "köy köy, mahalle mahalle gezerek  bütün hemşirelerimizle buluşacağını, üretmeyi planladıkları projelere destek isteyeceklerini açıkladı"

Ortakaraviran Mahallesine yaptıkları ziyarette; organize hayvancılık bölgesini, kahvehaneleri ve sanayiyi ziyaret eden CHP heyeti halkın büyük ilgisi ile karşılandı. Chp heyeti; üreticiler için planladıkları projelerle ilçemizin yeniden eski günlerine ulaşacağını, hayvancılık ve tarımın yeniden ayağa kaldırılacağını ilettiler.

Ortakaraviran mahallesine yapılan seçim çalışmasına Belediye Başkan Adayı Mehmet Katlav ile İlçe Başkanı Orhan Özel’e, Ortakaraviran eski Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Cansever’inde destek verdiği görüldü.

Seçim Çalışması kapsamında organize hayvancılık bölgesine yapılan gezide bir ahırın duvarına çizilen Atatürk siluet heyeti hayli duygulandırdı.

KATLAV SEÇİM ÇALIŞMALARINA START VERDİ
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ÖZLEM BİTİYOR SÜPER LİGDE İKİNCİ YARI BAŞLIYOR
ÖZLEM BİTİYOR SÜPER LİGDE İKİNCİ YARI BAŞLIYOR
MUHAMMET ALİ'NİN İSMİ HAVA ALANINDA YAŞAYACAK
MUHAMMET ALİ'NİN İSMİ HAVA ALANINDA YAŞAYACAK