Advert
Advert
Advert

CHP SEYDİŞEHİR ÖRGÜTÜ " SEVDAMIZ SEYDİŞEHİR " SLOGANIYLA ÇALIŞIYOR

CHP Seydişehir Belediye Başkan adayı Mehmet Katlav basın mensupları ile sohbet toplantısı düzenleyerek projelerini anlattı...

CHP SEYDİŞEHİR ÖRGÜTÜ
Bu içerik 575 kez okundu.
Advert

 

Toplantıya  CHP Seydişehir  Belediye Başkan  Adayı Mehmet  Katlav CHP İlçe yönetimi ve  eski  ilçe  başkanları  katıldı.

Toplantıda konuşma yapan  CHP İlçe  Başkanı  Orhan  Özel; Türkiye’de İlk  Belediye  Başkan adaylığını açıklayan  bir İlçe teşkilatı  olduk. CHP  olarak hak  hukuk ve  liyakat olarak yola  çıktık.Hem  kamuda hem özel sektörde donanıma sahip Makine  Mühendisi olan arkadaşımız Mehmet  Katlav’la  İlçemize  hizmet etmek  istiyoruz. CHP'nin  2019 Yerel Seçim  sloganı  "Sevdamız Seydişehir’’dedi.

 Birleşmiş  Milletler araştırma  şirketlerinin  Türkiye'deki araştırmalarında  gelişim  gösteren ilk 10  belediyenin  CHP’li  Belediyeler olduğunu söyleyerek sözlerine  başlayan CHP Seydişehir  Belediye Başkan  adayı  Mehmet  Katlav;’’Sosyal ,kültürel  ve  ekonomik  alanlarda  bir  çok  iddialı  proje  ile Seydişehir'e hizmet  etmek  için yola çıktık.Sanayici,özel sektör,yerel yönetimler gibi  konularda  yeterli  donanıma sahibim. Betonlaşan  bir  Seydişehir’den yeşil ve  gülen bir  şehir yapmaya adayız.Hayvancılık,Tarım gibi alanlarda şirketler veya  kooperatifler  kurarak istihdam  kaynakları oluşturulacak.Soğuk  hava deposu ,paketleme  gibi işletmeler kurarak  Seydişehir’de para kazanılan  yerler  oluşturacağız.

Organize  Hayvancılık  bölgeleri  oluşturmak,Hayvansal  ürünlerde paketleme ve  patent almak ve pazarlamak  gibi projelerimiz var.İlçemizin  imarında çalışmalar yapacağız.Trafik sorunu çözmek için  üst geçitler ve çeşitli tedbirler alacağız.Hic kimseyi  ötekileştirmeden  her  ferdi  kucaklayan bir  belediyecilik anlayışımız olacak.İlçemizi seviyoruz ,hizmet etmek için her kesimin desteğini alarak birlikte yönetmek  istiyoruz.’’dedi.

Konuşmaların ardından basın  mensuplarının sorularını da yanıtlayan  CHP  Belediye Başkan adayı  Mehmet  Katlav teşkilat yöneticileri ve  eski İlçe  Başkanları  ile  birlikte  toplu fotoğraf çektirdi.

 

CHP SEYDİŞEHİR ÖRGÜTÜ SEVDAMIZ SEYDİŞEHİR
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ÖZLEM BİTİYOR SÜPER LİGDE İKİNCİ YARI BAŞLIYOR
ÖZLEM BİTİYOR SÜPER LİGDE İKİNCİ YARI BAŞLIYOR
MUHAMMET ALİ'NİN İSMİ HAVA ALANINDA YAŞAYACAK
MUHAMMET ALİ'NİN İSMİ HAVA ALANINDA YAŞAYACAK