OKUL İDARECİLERİ ERDOĞAN İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISINDA

Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan Seydişehir'de bulunan ilk okul, orta okul ve lise müdürleri ile değerlendirme toplantısı yaptı.

OKUL İDARECİLERİ ERDOĞAN İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISINDA
Bu içerik 859 kez okundu.

Kaymakam Aydın Erdoğan başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahir KibarR, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Yusuf Mircan ve İlçemizde bulunan ilkokul, orta okul ve lise müdürlerinin katılımı ile eğitim ve öğretim değerlendirme toplantısı düzenlendi.

İlk olarak ilk okul müdürleri ile görüşüldü.

Şaban Cengiz Kültür Merkezinde düzenlenen toplantıda; ilkokul müdürleri tarafından okullarda yıl içerisinde gerçekleştirmiş ve gerçekleştirilecek projeler, etkinlikler ile planlı faaliyetler hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu. İlçemizin eğitim kalitesinin yükseltilmesi için daha etkili ve verimli metotlar değerlendirildi.

Sonra, orta okul müdürleri ile görüşüldü.

Ortaokulların eğitim ve öğretim ortamlarının durumları, öğrenci başarıları, devamsızlıklar ve disiplin durumları, proje ve işbirliği çalışmaları, sosyal etkinlik çalışmaları, mevcut durum ve ulaşılması gereken hedefler konusunda değerlendirmeler yapıldı.

Son olarakta lisemüdürleri ile görüşüldü.

Liselerin eğitim ve öğretim durumları; Okullarda eğitim ve öğretimin iyileştirilmesi, rahat ve huzurlu bir ortamın sağlanması ile üniversite sınavlarına hazırlık çalışmaları konuları ele alındı.

SEYDİŞEHİR KAYMAKAMI AYDIN ERDOĞAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ TAHİR KİBAR ŞUBE MÜDÜRÜ YUSUF MİRCAN İLK OKUL ORTA OKUL LİSE MÜDÜRLERİ İSTİŞARE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Birçok üniversite diploması var, iş yok!
Birçok üniversite diploması var, iş yok!
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU