KONYASPOR’DAN VALİ TOPRAK’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Atiker Konyaspor Kulüp Başkanı Hilmi Kulluk, beraberindeki heyette yer alan ikinci başkan Selçuk Aksoy, başkan yardımcısı Celalettin Yılmaz ve asbaşkanlarda Mehmet Günbaş ile birlikte Konya’da kısa bir süre önce göreve başlayan Valimiz Sayın Cüneyit Orhan

KONYASPOR’DAN  VALİ TOPRAK’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Bu içerik 644 kez okundu.

Atiker Konyaspor Kulüp Başkanı Hilmi Kulluk, beraberindeki heyette yer alan ikinci başkan Selçuk Aksoy, başkan yardımcısı Celalettin Yılmaz ve asbaşkanlarda Mehmet Günbaş ile birlikte Konya’da kısa bir süre önce göreve başlayan Valimiz Sayın Cüneyit Orhan Toprak’a “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

 Ziyarette Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri takımımızla ilgili son gelişmeler ve projeler hakkında Sayın valimizi bilgilendirdiler.

Başkanımız Hilmi Kulluk burada yaptığı konuşmada “Şehir olarak güzel bir sinerji yakaladık. Yönetim, teknik heyet ve taraftarımızın bütünlüğü gelecek adına hepimizi umutlandırıyor. Sayın hocamız Aykut Kocaman’a ve futbolcularımıza güveniyoruz. Sabırlı olursak bize yine büyük başarılar yaşatacaklarına inanıyoruz. Bu hafta Kasımpaşa ile önemli bir karşılaşmaya çıkacağız. Bu vesileyle sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız” dedi. 

Valimiz Cüneyit Orhan Toprak ise “ Konyaspor son yıllarda büyük başarılara imza atmış bir kulüp. Yönetiminizin çalışmaları hakkında bilgi sahibiyim ve şahsınızda kurulunuzda yer alan bütün arkadaşlarınızı kutluyorum. İnşallah elimizden gelen desteği vereceğiz ve hep birlikte Konyaspor’umuzun yanında olacağız. Şimdiden Kasımpaşa ve diğer karşılaşmalarda takımımıza üstün başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Ziyaretin ardından Başkan Hilmi Kulluk Vali Cüneyit Orhan Toprak’a üzerinde isminin yazılı olduğu 42 numaralı forma, Mesnevi ve Atiker Konyaspor’un lisanslı ürünlerinin olduğu hediyeleri takdim etti.

konyaspor konya valisi cüneyit orhan toprak hayırlı olsun ziyareti KONYASPOR’DAN VALİ TOPRAK’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Üç Belediye Başkanı Görevden Alındı
Üç Belediye Başkanı Görevden Alındı
Konya'da gol sesi çıkmadı
Konya'da gol sesi çıkmadı