CAMİLER TERTEMİZ

Seydişehir Belediyesi tarafından 2014 yılında hayata geçirilen Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde bulunan cami temizlik ekibi ilçede bulunan merkez ve kırsal mahallelerde cami temizleme çalışmalarına devam ediyor...

CAMİLER TERTEMİZ
Bu içerik 717 kez okundu.

 

Seydişehir Belediyesi tarafından 2014 yılında hayata geçirilen Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde bulunan  cami temizlik ekibi ilçede bulunan merkez ve kırsal mahallelerde cami temizleme çalışmalarına devam ediyor.

Belediye Başkanı Mehmet Tutal, cami temizlik ekibinin kurulduğu günden itibaren çalışmalarına ara vermeden devam ettiğini söyledi.


Belirlenen periyotlarda merkez ve kırsal mahallelerde ekiplerin cami temizliğine devam ettiğini kaydeden Başkan Tutal; Camilerimizin temizlenmesi için göreve geldiğimiz günden bu güne kadar temizlik ekiplerimiz tarafından çalışmalar aralıksız devam ediyor. Bizler için kutsal bir mekan olan camilerimizin iç ve dış mekan temizliği önemli "dedi.


Vatandaşların  yoğun olarak kullandığı ibadethaneleri  temiz tutmak bizim sosyal belediyecilik anlayışımız gereğidir diyen Belediye Başkanı Mehmet Tutal; temizlik ekiplerimiz camilerimizin iç mekanlarında bulunan halılar, ayakkabılıklar, kapı, duvar, ayna ve camlar da silinerek genel ve kapsamlı bir temizlik çalışması yapılıyor. Bunun yanı sıra, cami önleri ve girişleri, şadırvan ve abdest alma yerleri ile tuvaletlerin genel temizlikleri de gerçekleştiriliyor. İbadetlerini yapmak için camilere gelen hemşehrilerimizin daha temiz ve hijyenik bir ortamda ibadetlerini yerine getirebilmeleri adına yürüttüğümüz bu faaliyetlerimiz kesintisiz devam ediyor.Bunun yanı sıra, merkez ve kırsal mahallelerimizde bulunan camilerin şadırvan bahçe temizlikleri yapılıyor, ihtiyaç durumuna göre bakım onarım işleri de gerçekleştiriliyor"dedi.

 

SEYDİŞEHİR BELEDİYESİ CAMİLER TERTEMİZ İBADET HANELER MERKEZ KIRSAL TEMİZLENİYOR MERKEZ VE KIRSAL MAHALLELERDE İBADETHANELER TEMİZLENİYOR BAŞKAN MEHMET TUTAL
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Üç Belediye Başkanı Görevden Alındı
Üç Belediye Başkanı Görevden Alındı
Konya'da gol sesi çıkmadı
Konya'da gol sesi çıkmadı