Advert

“YAŞLI ŞEF” ROMANI İLE BAŞARI YAKALADI

Seydişehir Adliye Sarayında çalışan Denetimli Serbestlik personeli Sosyolog Ebubekir Uğur “YAŞLI ŞEF” romanı ile ADALET SEN Tarafından Adalet Bakanlığı’nda “2018 YILININ EN’LERİ seçildi...

“YAŞLI ŞEF” ROMANI İLE BAŞARI YAKALADI
Bu içerik 913 kez okundu.

Seydişehir Adliye Sarayında çalışan Denetimli Serbestlik personeli Sosyolog Ebubekir Uğur “YAŞLI ŞEF” romanı ile ADALET SEN Tarafından Adalet Bakanlığı’nda “2018 YILININ EN’LERİ seçildi.

Adalet Sen öncülüğünde; Adalet Bakanlığı personelinin (CTE dahil) aday önerileriyle ve Tertip Kurulunca yapılan oylamaların ortalaması alınmak suretiyle belirlenen " yılın enleri" ödülü 8 Aralık Yargı Çalışanları Günü'nde sahiplerini buldu.

 Adalet Sen'in ülke çapında yaptığı bu etkinlikte Konya/Seydişehir Adalet Sarayı Denetimli Serbestlik sosyologlarından Ebubekir Uğur yazdığı ve 2018 Mayıs ayında yayımladığı romanı "YAŞLI ŞEF" ile 8 Aralık Yargı Çalışanları Günü anısına 2018 yılının en iyi "Denetimli Serbestlik Personeli" seçildiği öğrenildi.

Adliye çalışanlarından Sosyolog Ebubekir Uğur’un yayınlanan romanı ‘Yaşlı Şef’ :

"Gökdelenlerden havalanıp; yemyeşil hayat kokan dağlara,masmavi huzur kokan göllere kanat çırpan bir kartalın hikayesi..." ni anlatıyor.

 

YAŞLI ŞEF ADALETSEN ADALET BAKANLIĞI SEYDİŞEHİR ADLİYE DENETİM SERBESTLİK SOSYOLOG EBUBEKİR UĞUR
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı