Advert

Seydişehir Açık Öğretim Sınav Merkezi Kılavuzunda

Ak Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi sınav merkezleri kılavuzunda Seydişehir’inde yerini aldığını söyledi.

Seydişehir Açık Öğretim Sınav Merkezi Kılavuzunda
Bu içerik 1793 kez okundu.
Advert

Ak Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer  Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi sınav merkezleri kılavuzunda  Seydişehir’inde  yerini aldığını söyledi.

Anadolu Üniversitesi Açık öğretim sınav merkezinin Necmettin Erbakan Üniversitesi Seydişehir Meslek Yüksekokulu’nda faaliyete geçtiğini ve tercih yeri kılavuzuna Seydişehir’in de girdiğini söyleyen Ak Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer  Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesinin  105 sınav merkezinden bir tanesi de Seydişehir’dir dedi.

2016 – 2017 Eğitim ve Öğretim döneminin başlamasıyla birlikte açık öğretime yeni kayıt yaptıranların sınav yeri olarak Seydişehir’i tercih edebileceklerini söyleyen Konurer halen eğitimine devam eden öğrencilerimiz de başvuru yaparak yeni dönemde sınava girecekleri yeri Seydişehir olarak değiştirebileceklerdir. Seydişehir’imize hayırlı ve uğurlu olsun dedi.

seydişehir açık öğretim seydişehir
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AHİLİK ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
AHİLİK ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
YENİLGİYİ HAK ETMEDİK
YENİLGİYİ HAK ETMEDİK