Advert

ERDOĞAN VE TUTAL'DAN EMEKLİ ÖĞRETMENLERE ZİYARET

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Kaymakam Aydın Erdoğan 24 Kasım Öğretmenler günü münasebetiyle ilçedeki emekli öğretmenleri öğretmen evinde ziyaret ederek günleri kutladı çiçek takdim etti...

ERDOĞAN VE TUTAL'DAN EMEKLİ ÖĞRETMENLERE ZİYARET
Bu içerik 458 kez okundu.

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Kaymakam Aydın Erdoğan 24 Kasım Öğretmenler günü münasebetiyle ilçedeki emekli öğretmenleri öğretmen evinde ziyaret ederek günleri kutladı çiçek takdim etti.
 

Emekli öğretmenler günlerinde kendilerini unutmayan Kaymakam Erdoğan ve Belediye Başkanı Mehmet Tutal'ın  yaptığı ziyaret ve takdim ettiği çiçekten dolayı onur duyduklarını dile getirerek teşekkür etti.

Kaymakam Aydın Erdoğan ve Belediye Başkanı Mehmet Tutal'ın öğretmen evi ziyaretinde  İlçe Emniyet Müdür Vekili Kasım Özdemir ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahir Kibar,EĞİTİM BİR-SEN Şube Müdürü Mustafa Ceran hazır bulundu.


Öğretmenlerin kutsal bir görev üstlendiğini ifade eden Başkan Tutal; “Öğretmenlerimiz çağı yakalamış, gelişeme ve yeniliklere açık, modern, milli ve manevi değerlere sahip bireylerin yetiştirilmesinin yanı sıra toplumsal yapımızın şekillenmesinde önemli bir misyonu üstlenmiş ve yıllarını aadamışlardır.  Bizler onlar için ne yapsak azdır. Öğretmenlerimizi yılda bir kere değil her zaman hatırlamaktan, onlara hizmet etmekten onur duymaktayız"dedi.

Nesillerin  yetiştirilmesinde yıllarını adamış değerli öğretmenlerle  bir arada olmaktan son derece mutlu olduklarını kaydeden Kaymakam Aydın Erdoğan;  siz değerli öğretmenlerimiz bizlerin daima övünç kaynağısınız. Bu özel günde sizlerle beraber olmaktan mutluyuz. Hayatımızın dönüm noktalarında hep öğretmenlerimiz olmuştur.

Bu kutsal görevi yapan ve bu görevini tamamlayarak emekli olmuş tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum"dedi.

ERDOĞAN VE TUTAL'DAN EMEKLİ ÖĞRETMENLERE ZİYARET SEYDİŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MEHMET TUTAL KAYAMAKAM AYDIN ERDOĞAN EMEKLİ ÖĞRETMENLERİ ZİYARET ETTİ
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı