Advert

TÜSİAR SEYDİŞEHİRLİLERE BELEDİYEYİ SORDU

TÜSİAR Araştırma ve Danışmanlık Merkezi tarafından Seydişehir’de yerel seçimi anketi yapıldı...

TÜSİAR SEYDİŞEHİRLİLERE BELEDİYEYİ SORDU
Bu içerik 465 kez okundu.

TÜSİAR Araştırma ve Danışmanlık Merkezi tarafından Seydişehir’de  yerel seçimi anketi yapıldı.

2019 yılı Yerel seçimlerine aylar kala  TÜSİAR Araştırma ve Danışmanlık Merkezi tarafından nüfusu 400 ve üzerinde olan kırsal ve merkez mahallelerde 2 Bin 100 kişiye Seydişehir’de Mevcut Belediye Başkanı Mehmet Tutal’dan  memnun olup olmadıkları ve Belediye Hizmetleri  memnuniyeti  soruldu.

2014 yılı Mart ayında yapılan yerel seçimlerde Mehmet Tutal'a oy vereceklerin oranı yüzde 47.70 iken, 2018 Ağustos ayında yapılan anketlerde ise Başkan Mehmet Tutal çıtayı yükselterek Belediye Memnuniyet oranını 64.8'e Mehmet Tutal yeniden aday olursa oy verirmisin sorusuna ise  yüzde 53.22 kişi evet demiştir.

Seydişehir belediye Başkanı Mehmet Tutal’ın çalışmalarından memnuniyeti ölçme amaçlı sorulan soruda seçmenlerden alınan cevapların analizi yapıldığında genel olarak başkanın hizmetlerinden Çok memnunum diyenlerin oranında artış gözlendi.

Göreve geldiği günden bu güne kadar  hayata geçirdiği projeler ve çalışmalarla halkın memnuniyetini kazanan Belediye Başkanı Mehmet Tutal, sadece AK Parti seçmenlerini kucaklamayıp, Seydişehirdeki tüm siyasi yapı ve Seydişehir  halkını kucaklayan kişiliğiyle oyunu artırarak ilçe halkının takdirini kazandı.

 

 

TÜSİAR SEYDİŞEHİRLİLERE YEREL SEÇİMİ SORDU
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı