Advert

AK GENÇLİKTEN SEYDİŞEHİR'DE KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİ

Ak Parti Seydişehir İlçe Gençlik Kolları üyeleri tarafından farkındalık oluşturmak amacıyla “Dünya Çocuk Kitapları” haftasında okuma etkinliği düzenlendi...

AK GENÇLİKTEN SEYDİŞEHİR'DE KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİ
Bu içerik 1079 kez okundu.

Ak Parti Seydişehir İlçe Gençlik Kolları tarafından farkındalık oluşturmak amacıyla “Dünya Çocuk Kitapları” haftasında okuma etkinliği düzenlendi.

 

Hükümet Konağı önünde buluşan gençlik kolları üyeleri farkındalık oluşturmak amacı ile gerçekleştirdikleri etkinlikte  hem kitap okudular hem de çevredeki çocuk ve vatandaşlara kitap okumayı teşvik ettiler.

 

 

 

Okuma kültürünün bir ülkenin gelişmişliği ile doğru orantılı olduğunu dile getiren Ak Parti Seydişehir İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mevlüt Polat, “
Okuyan çocuğun bilgi dağarcığı genişler, bilgi sahibi olan birey kendini özgür duyumsar. Kendini özgür duyumsayan birey, içsel zenginliğinin farkına varır. Her kitap, kutlanması gereken bir keşiftir. Düşünme yetimizi kutluyoruz. Çünkü, okuyan çocuk, düşünmeyi öğrenir. Dış dünyayı ve kendini algılar, anlamlandırır, sorgular, zihnini etkin kullanır, yaratıcılığı artar. Her yıl Kasım Ayı'nın ikinci haftasında kutlanan Dünya Çocuk Kitapları haftasında bizlerde çevremizdekilere örnek olmak adına böyle anlamlı bir etkinliği gerçekleştirerek farkındalık oluşturduk.” İfadelerini kullandı.


SEYDİŞEHİRLİLER HÜKÜMET KONAĞI ÖNÜNDE KİTAP OKUDU
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı