Advert

BELEDİYE BAŞKANI MEHMET TUTAL ATALAY'I ZİYARET ETTİ

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Seydişehir'de uzun yıllar sendika başkanlığı yapmış ve siyasette de isminden söz ettiren Fevzi Atalay'ı evinde ziyaret etti.

BELEDİYE BAŞKANI MEHMET TUTAL ATALAY'I ZİYARET ETTİ
Bu içerik 385 kez okundu.

Başkan Tutal, Atalay'dan Ortakaraören Belediye Başkanlığı yaptığı dönemde siyaset ve Sendika Başkanlığı dönemindeki anılarını dinledi.

Ben çalışmalarını takip ediyorum güzel hizmetler gerçekleştirdin diyen Fevzi Atalay; “Efendi cesur ol, metin ol. Korkma kaybedeceğini bilsen bile boynunu asla yıkma. Siyaset riskli, ama sen devamlı cesur ol. Karşındakiler sana kötülük yapsa, küs olsa bile sen onların üzerine merhametle git ve selamını ver" diyerek sözlerini tamamladı.

Göreve geldiği günden bu güne kadar çalışmalarına aralıksız devam ettiğini kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal; “Elhamdülillah 5 yılda çalışmalarımıza hız kesmeden devam ettik. Tartışma ortamı içerisinde olmadım. Zorlu bir Belediye Başkanlığı dönemi geçirdik. Seçimler, 15 Temmuz Kalkışması gibi zorluklara rağmen çalışmalarımıza ara vermedik. Bu dönem diğer dönemlerden farklı. Şükürler olsun görev yaptığım süre içerisinde partilimin ve bana görev veren hemşerilerimin başını öne eğdirecek bir durum yaşamadım, yaşatmadım hamdolsun" dedi.

Atalay, kendisini ziyaret eden Başkan Tutal'a teşekkür ederek; “Efendi sen çalışmalarına başladığın zaman bana haber ver. Ben senin yanına gelir her çalışmanda sana destek veririm" diyerek kendisine olan sevgisini dile getirerek uğurladı.

#BELEDİYE #BAŞKANINDAN #SENDİKA #BAŞKANI #FEVZİ #ATALAY'A #ZİYARET BELEDİYE BAŞKANI MEHMET TUTAL ATALAY'I ZİYARET ETTİ
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı