Advert
Advert
Advert

Halk Kütüphanesi Dört Dörtlük Olacak

Şu anda geçici olarak Hükümet karşısındaki Müftülük binasında hizmet veren, inşaatı tamamlanınca taşınacak olan yeni kütüphanenin, son teknoloji ile donanacak ve içerisinde de Seydişehir kent arşivi, internet ve kafe bölümleri de olacak...

Halk Kütüphanesi Dört Dörtlük Olacak
Bu içerik 330 kez okundu.
Advert

Şu anda geçici olarak Hükümet karşısındaki Müftülük binasında hizmet veren, inşaatı tamamlanınca taşınacak olan yeni kütüphanenin, son teknoloji ile donanacak ve içerisinde de Seydişehir kent arşivi, internet ve kafe bölümleri de olacak.

Halk Kütüphanelerinin yenilikçi hizmetleri ile “Kütüphanem Cepte” uygulaması, telefona yüklenerek katalog taraması sayesinde kütüphanede bulunan tüm kitaplar görülebilecek ve internetten kütüphaneye e-Devlet üzerinden üye olunabilecek.

Yenilikçi hizmetlerin yeni binaya taşınması ile beraber okur severlerin ve ödev yapacak öğrencilerin bilgisayar ve internet hizmetlerinden de yararlanılabilecekleri kütüphanenin içinde oluşacak kafelerde keyifli vakit geçirecekleri bir ortam sağlanacağı öğrenildi.

Seydişehir kent arşivi sayesinde ise ilçemiz ile ilgili tüm materyalleri bir arada okuyucuların hizmetine sunacağı bildirildi.

Halk Kütüphanesi Dört Dörtlük Olacak
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Oppo  Yarın 10x Optik Zoom'lu Telefonunu Tanıtacak!
Oppo Yarın 10x Optik Zoom'lu Telefonunu Tanıtacak!
KONYASPOR ÖZEL MAÇTA TEK GOLLE YETİNDİ
KONYASPOR ÖZEL MAÇTA TEK GOLLE YETİNDİ