Advert

ERDOĞAN DEVLET HASTANESİNİN STANDINI ZİYARET ETTİ

Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan Seydişehir Devlet Hastanesinin Hükümet binasının önünde açtığı organ bağışı standını ziyaret etti...

ERDOĞAN DEVLET HASTANESİNİN STANDINI ZİYARET ETTİ
Bu içerik 515 kez okundu.

Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan ve Seydişehir ilçe Emniyet Müdürü Kasım Özdemir Seydişehir Devlet Hastanesinin Hükümet binasının önünde açtığı organ bağışı standını ziyaret etti.

Sağlık Bakanlığı tarafından 3-9 Kasım tarihlerinin Organ Bağışı Haftası olarak kutlanması dolayısıyla Seydişehir Devlet Hastanesi Organ Bağış Birimince Hükümet Konağı önünde organ bağışı ve bilgilendirme standı kuruldu. Organ bağışı yapmak isteyen kişiler bilgilendirilerek organlarını bağışlayabilecekler.
Standı gezen Kaymakam Erdoğan “Tedavisi sadece organ nakli ile mümkün olan hastalar her geçen gün artmakta ve her geçen gün ciddi halk sorunu oluşturmaktadır. Toplumumuzda farkındalık oluşturmak, nakil bekleyen hastalara umut olmak adına biz organlarımızı bağışladık tüm halkımızı bu bilinçle hareket etmeye organlarını bağışlamaya davet ediyoruz”  dedi.
 
Ayrıca organ bağışı yapmak isteyen kişiler her zaman devlet hastanesi organ bağış birimine veya aile hekimlerine müracaat ederek bağış kartı alabilirler.
seydişehir organ bağışı standı seydişehir kaymakamı Aydın Erdoğan İlçe Emniyet müdürü Kasım Özdemir Seydişehir Devlet Hastanesi
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KKTC Başbakanı Konya'yı ziyaret etti
KKTC Başbakanı Konya'yı ziyaret etti
Pençe- 3'le teröriste büyük darbe
Pençe- 3'le teröriste büyük darbe