KARDELEN ANAOKULU İSPANYA’DA

İlçemiz Kardelen Anaokulu; Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü AB Koordinasyon Biriminden e-Twining Projeleri Koordinatörü Bilal YAVAŞ’ ın kurucusu olduğu “Her Okulumda E-Twinning Projem” kapsamında ...

KARDELEN ANAOKULU İSPANYA’DA
Bu içerik 540 kez okundu.

 

 

İlçemiz Kardelen Anaokulu;  Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü AB Koordinasyon Biriminden e-Twining Projeleri Koordinatörü Bilal YAVAŞ’ ın kurucusu olduğu  “Her Okulumda E-Twinning Projem” kapsamında Erasmus KA101 projesi ile İspanya’ nın Villareal şehrindeydi. 

Proje hakkında açıklama yapan Kardelen Anaokulu Okul Öncesi Öğretmeni Leyla YAMAN: ‘’Proje kapsamında İspanya’nın eğitim sistemini yerinde görme fırsatı bularak, kültürlerini, tarihlerini ve turistik yerlerini görme fırsatı da yakaladık.  Şehrin önde gelen anaokulu, ilkokulu ve liselerinde ders dinleme etkinliklerine katılarak yapılan uygulamaları birebir değerlendirme şansı elde ettik. Ayrıca Castellon Uji  Üniversitesine ve Villa Real belediyesine  ziyaret gerçekleştirdik.  Üniversite ve belediye ile çok güzel paylaşımlarımız oldu. İlçemizi ve okulumuzu temsilen bu projede bulunarak özellikle gittiğimiz yerlerdeki eğitim adına güzel örnekleri kendi okulumuzda uygulamak ve tecrübelerimi diğer arkadaşlarıma aktarma fırsatı yakaladım. Bu proje vasıtası ile yapılan bu geziden oldukça mutlu olduğumu belirterek emeği geçen herkese ve çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim’’ dedi. 

Okul Müdürü Dilek Kara ise yaptığı açıklamada; “ Okulumuzun E-Twinning projeleri aktif ve başarılı olarak yürütmesi hasebiyle okulumuz Okul Öncesi Öğretmeni Leyla YAMAN bir hafta süreyle İspanya’nın Villareal şehrinde bulundu. Okul olarak e-twinning projelerini 2018/  2019 eğitim öğretim yılında da aktif olarak yürüteceğiz.’’dedi.

 

KARDELEN ANAOKULU İSPANYA’DA
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Üç Belediye Başkanı Görevden Alındı
Üç Belediye Başkanı Görevden Alındı
Konya'da gol sesi çıkmadı
Konya'da gol sesi çıkmadı