“KONYASPOR’UMUZU DESTEKLİYORUZ”

Konyaspor A.Ş, aidiyet hissini yoğunlaştırabilmek ve şehrin her yerinde görülecek Konyaspor adını hafızlara kazımak için yeni bir kampanya başlatıyor...

 “KONYASPOR’UMUZU DESTEKLİYORUZ”
Bu içerik 396 kez okundu.

Konyaspor A.Ş, aidiyet hissini yoğunlaştırabilmek ve şehrin her yerinde görülecek Konyaspor adını hafızlara kazımak için yeni bir kampanya başlatıyor. “Konyaspor’umuzu Destekliyoruz” sloganıyla 1 Kasım’dan itibaren start alacak kampanya çerçevesinde Atiker Konyaspor’umuzu desteklemek isteyen kurum, kuruluş ve kişilere kulübümüz yetkilileri tarafından verilecek plaketin yanı sıra iş yerlerinin camlarına veyahut kapılarına görünür şekilde bahse konu işletmenin Konyaspor’umuza destek verdiğini belirtir büyük etiketler, girişlere ayaklı panolar yerleştirilecek.
Böylelikle hem gözle görülür ve hissedilir derecede dikkat çekilecek, hem Konyasporluluk bilincinin artırılması hedeflenecek hem de şehrimizin en büyük markası olan Atiker Konyaspor’umuza maddi manevi destek sağlanacak. 
Kampanyaya katılmak ve bilgi almak isteyenlerin 0 552 041 1922 nolu irtibat telefonunu aramaları ve görevli arkadaşlarımızdan bilgi almaları gerekmektedir.

KONYASPOR “KONYASPOR’UMUZU DESTEKLİYORUZ”
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Konya'da gol sesi çıkmadı
Konya'da gol sesi çıkmadı
Birçok üniversite diploması var, iş yok!
Birçok üniversite diploması var, iş yok!