CUMHURİYET BAYRAMI SEYDİŞEHİR'DE COŞKU İLE KUTLANDI

Cumhuriyet Bayramı Seydişehir de Coşku ile kutlandı.

CUMHURİYET BAYRAMI SEYDİŞEHİR'DE COŞKU İLE KUTLANDI
Bu içerik 481 kez okundu.

Cumhuriyetin kuruluşunun 95’inci yıldönümü kutlamaları  Seydişehir Milli irade  meydanında geniş  bir katılımla  kutlandı.

 Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasından sonra Kaymakam Aydın Erdoğan günün anlam ve önemi hakkında yaptığı konuşmasında “Büyük Türk milletinin şanlı tarihinin  en önemli   dönüm noktalarından  biri olan

Cumhuriyet  bütün olumsuz  şartlara   rağmen  birlik ve beraberlik   içinde  istiklal  mücadelesinin  şerefle   taçlandırılmasıdır.

Herkesin birinci sınıf vatandaş olduğu ,insan hak ve özgürlüklerinin , inançların güvence  altında  bulunduğu ,yeryüzünün en çağdaş yönetim biçimidir Cumhuriyet.

Büyüyen ekonomisi  , güçlü demokrasisi,temel insani değerlere olan bağlılığı Türkiye   bir ilham kaynağı olmayı sürdürmektedir.

Cumhuriyetimizin 95.Kuruluş   yıldönümünde  Başta   Ulu önder Atatürk ve  tüm silah arkadaşlarını saygıyla minnetle anarken  15 Temmuzda   Cumhuriyet    ve Milli irade için şehit  olan  kardeşlerimizi  ve  gazilerimizi  saygıyla  ve minnetle anıyorum"  dedi.

CUMHURİYET BAYRAMI SEYDİŞEHİR'DE COŞKU İLE KUTLANDI CUMHURİYET BAYRAMI SEYDİŞEHİR'DE COŞKU İLE KUTLANDI
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Konya'da gol sesi çıkmadı
Konya'da gol sesi çıkmadı
Birçok üniversite diploması var, iş yok!
Birçok üniversite diploması var, iş yok!