Advert

CANBOLAT BURSA'YA GİTTİ KONYA'NIN YENİ VALİSİ

Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanı kararlarıyla 20 ile yeni valiler atandı, 18 ile başka illerden, bir ile de merkez valiliğinden atama yapıldı...

CANBOLAT BURSA'YA GİTTİ KONYA'NIN YENİ VALİSİ
Bu içerik 435 kez okundu.

Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanı kararlarıyla 20 ile yeni valiler atandı, 18 ile başka illerden, bir ile de merkez valiliğinden atama yapıldı.

 Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanı kararlarıyla 39 ilin valisi değişti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yer alan kararlara göre, 9'u kaymakamlık görevlerinden olmak üzere 20 il için yeni valilerin atamaları gerçekleştirildi.

Konya valisi Yakup Canbolat Bursa Valisi olarak atanırken,Hakkari Valisi Cüneyit Orhan Toprak Konya Valiliğine atandı.Haziran 2016’da  Hakkari Valiliği’ne atanan Cüneyit Orhan Toprak, görev süresi boyunca başarılı çalışmalara imza attı.

Aslen Erzincan Refahiye nüfusuna kayıtlı olan Vali Cüneyit Orhan TOPRAK, 1966 yılında Kayseri’de doğdu. 1987 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinden mezun oldu.

01.06.2016 tarihinde 2016/8864 sayılı Valiler Kararnamesi ile Hakkâri Valiliğine atanan ve 07.06.2016’dan buyana görevde olan Vali Cüneyit Orhan TOPRAK, evli ve iki çocuk babasıdır.

konya valisi yakup canbolat bursa valisi hakkari valisi cüneyit orhan toprak
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ÖZGÜVEN SİSTEM KOLEJİ NDEN SOSYAL FARKINDALIK
ÖZGÜVEN SİSTEM KOLEJİ NDEN SOSYAL FARKINDALIK
Büyükşehir’den Çilek Üreticisine Büyük Destek
Büyükşehir’den Çilek Üreticisine Büyük Destek