Advert

AK KADINLARDAN ASIRLIK ÇINAR ÖMER AMCAYA ZİYARET

Seydişehir AK Parti Kadın Kolları sosyal projeler kapsamında...

AK KADINLARDAN ASIRLIK ÇINAR ÖMER AMCAYA ZİYARET
Bu içerik 1125 kez okundu.

Seydişehir AK Parti Kadın Kolları sosyal projeler kapsamında , Dünya Yaşlılar Haftası dolayısıyla, Boyalı Mahallesi'nde ikamet eden 95 yaşındaki asırlık çınar Ömer Yılmaz amca ile hasbihal edip gönüllerine dokundular. Hayır dualarını aldılar.Yanlız olmadıklarını hissettirdiler. 

 

Konu ile açıklama yapan AK Parti Kadın Kolları Başkanı Meryem Semerci; 

Yaşlılar haftasında mahalle temsilcilerimiz ile birlikte organize ettiğimiz, ziyaretlermizde onları unutmadık, hayır dualarını aldık. Birgün değil her gün değer verilmesi gerektiği belirten Semerci; Bu günv ve haftalar sembolik olarak belirtilmiştir. Yoksa birgün değil her gün onlara saygıda kusur etmemeliyiz.

Ne mutlu ki, millet olarak saygıdeğer büyüklerimizin varlıklarından mutluluk duyan, onlara hak ettikleri ilgi, hürmet ve saygıyı gösteren bir geleneğimiz var. Baş tacı yapmış olduğumuz yaşlılarımızın tecrübelerinden, birikimlerinde istifade etmekteyiz. Yaşlılar haftasını samimi duygularla kutluyor, bugünlerimizin mimarı olan değerli büyüklerimizin ellerini öpüyor, mutlu, huzurlu ve uzun bir ömür geçirmelerini temenni ediyorum" dedi. -Süleyman Sayan-

 

AKP AKPARTİ KADIN KOLLARI MERYEM SEMERCİ YAŞLILAR HAFTASI ÖMER YILMAZ
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Konya Bilim Merkezinden 23 Nisan Bilim Şenliği
Konya Bilim Merkezinden 23 Nisan Bilim Şenliği
Başkan Altay Makamını Damla Türkmen’e Devretti
Başkan Altay Makamını Damla Türkmen’e Devretti