Advert

AK GENÇLİK'TEN ÜNİVERSİTELİLERE ''HOŞGELDİNİZ''

AK Parti Seydişehir İlçe Gençlik Kolları tarafından organize edilen "Kampüse Hoşgeldin" projesi kapsamında Necmettin Erbakan Üniversitesi Seydişehir yerleşkesinde stant açıldı...

AK GENÇLİK'TEN ÜNİVERSİTELİLERE ''HOŞGELDİNİZ''
Bu içerik 987 kez okundu.
Advert

 

 

AK Parti Seydişehir İlçe Gençlik Kolları tarafından organize edilen "Kampüse Hoşgeldin" projesi kapsamında Necmettin Erbakan Üniversitesi Seydişehir yerleşkesinde stant açıldı.

İlçeye gelen Fakülte ve Meslek Yüksek Okulu öğrencilerini karşılayan gençlik kolları üyeleri proje kapsamında; okul hakkında ve Seydişehir hakkında bilgi verdiler.

Eğitim hayatı için Seydişehir’e gelen üniversite öğrencilerine ‘hoşgeldiniz’ diyen Ak Parti Seydişehir İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mevlüt Polat, “Kampüse Hosgeldin” projesi kapsamında açtığımız stantta ilçemize gelen öğrenci kardeşlerimize Anadolu’nun şirin ilçesi Seydişehir’imizi ve lisans ve önlisans eğitimi veren Necmettin Erbakan Üniversitesi Seydişehir Kampüs yerleşkesini tanıtıyoruz. Öğrenci kardeşlerimizin herdaim yanında olacağız. Bizlere gerek stantlarımızdan gerekse UNİAK temsilcilerimizle ulaşabilirler, her zaman her konuda yardıma ihtiyacı olan öğrencilerin yanlarında olacağız.”dedi

 

AK Parti Seydişehir  Gençlik Kolları’na teşekkür eden öğrenci ve velilerde “Gençlerin güler yüzle bizleri karşılamaları, misafiri olduğumuz bu güzel ilce hakkında bilgi vermeleri hoşumuza gitti.Bu bilinçli ve nazik davranışlarından dolayı teşekkür ederiz. Bizleri dinleyerek sorunlarımıza yardımcı olmaları bizleri çok mutlu etti. Gözümüz arkada kalmayacak inşallah” diyerek gençlik kolları üyelerini tebrik ettiler.
 

Ak Gençlik Üniversitelilere ‘Hoşgeldiniz’ dedi
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Şehrin ve taraftarın enerjisi çok yüksek hedefimiz belli
Şehrin ve taraftarın enerjisi çok yüksek hedefimiz belli
 Mevlana ve Taptuk Emre tehlikede! Diriliş Ertuğrul 128  bölüm fragmanı
Mevlana ve Taptuk Emre tehlikede! Diriliş Ertuğrul 128 bölüm fragmanı