Advert

SEYDİŞEHİR'DE YETENEĞİNİ KEŞFET RESİM SERGİSİ AÇILDI

Seydişehir’de yeteneğini keşfet resim sergisi açıldı...

SEYDİŞEHİR'DE YETENEĞİNİ KEŞFET RESİM SERGİSİ AÇILDI
Bu içerik 668 kez okundu.
Advert

Seydişehir Seyyid Harun Anadolu Lisesi Görsel Sanatlar Eğitimi Dersi Öğretmeni Erol Köse rehberliğinde öğrencilerin bir yıl içinde yaptıkları eserlerden oluşan “Yeteneğini Keşfet” adlı açık hava sergisinin açılışı Seydişehir Hükümet Konağı önünde yapıldı.

26-28 Eylül 2018 tarihleri arasında açık kalacak Resim Sergisinde bulunan eserler, tuval üzerine akrilik, kağıt telkâri, aljinat, üçboyutlu çalışmalar, maniplasyon, rölyef, geri dönüşüm çalışmaları, moda tasarımı, mimari peyzaj, alüminyum folyo kabartma, tepsi rölyef, ytong- strafor heykel, folklorik kitre bebek, maketler, karma teknikler, mozaikler yer alan sergide çok zengin farklı çalışmalar bulunuyor.

Resim sergisi açılışında Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Garnizon Komutanı  J.Tğm. Salih Yahya Koca Cumhuriyet Başsavcısı İzzet Kardoğan ve mülki idare kurum müdür, amir ve başkanları, sivil toplum kuruluş  temsilcileri katıldı.

Seydişehir Seyyid Harun Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Uçan Seyyid Harun Anadolu Lisesi olarak bizler tüm kazanım ve başarıların yanı sıra kültürel etkinliklerimizle de eğitim öğretim sürecini resim sergimizle taçlandırmaktayız. Serginin sizlere ulaşmasında katkı sağlayan Kaymakamımıza Belediye Başkanımıza, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze,  Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne ve Resim Öğretmenimiz Erol Köse’ ye ve emeği geçen tüm öğrencilerimize teşekkür ediyor. Saygılarımı sunuyorum.

Resim sergisine tüm Seydişehir halkı davetlidir. Gelmeleri bizi onurlandırır. Dedi.

 

SEYDİŞEHİR'DE YETENEĞİNİ KEŞFET RESİM SERGİSİ AÇILDI
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Şehrin ve taraftarın enerjisi çok yüksek hedefimiz belli
Şehrin ve taraftarın enerjisi çok yüksek hedefimiz belli
 Mevlana ve Taptuk Emre tehlikede! Diriliş Ertuğrul 128  bölüm fragmanı
Mevlana ve Taptuk Emre tehlikede! Diriliş Ertuğrul 128 bölüm fragmanı