Advert

KONYASPOR AŞURE DAĞITTI

Atiker Konyaspor’da yöneticiler ve futbolcular kulübün Zafer Meydanı’nda organize ettiği programla vatandaşlara aşure dağıttı...

KONYASPOR AŞURE DAĞITTI
Bu içerik 637 kez okundu.
Advert

Atiker Konyaspor’da yöneticiler ve futbolcular kulübün Zafer Meydanı’nda organize ettiği programla vatandaşlara aşure dağıttı.

Aşure Gününe yönetim kurulu adına As başkanlar Mehmet Günbaş, Osman Koçak, Recep Çınar ve yönetim kurulu üyeleri Dursun Kabakçıoğlu ile kulüp menajeri Seçkin Özdil, futbolcular Adis Jahovic, Mustapha Yatabare, Deni Milosevic, Amir Hadziahmetovic ve Ferhat Öztorun katıldı.

Zafer Meydanındaki etkinlik renkli görüntülere sahne oldu. Futbolcular kadın erkek, genç yaşlı tüm Konyalıların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Dağıtım sonrasında bir konuşma yapan as başkan Mehmet Günbaş;

“ Öncelikle Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Uğur İbrahim Altay’a, Aşure Günü etkinliğimizin gerçekleşmesindeki katkıları nedeniyle kulübümüz adına teşekkür ediyorum. Bildiğiniz üzere Konyaspor olarak sürekli sosyal sorumluluk projeleri içinde olduk. Dini ve milli günlerde hep beraber olduk. Bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Bugün vatandaşlarımıza, Konyalılara ve taraftarımıza Aşure Gününde ikramımız oldu. Futbolcularımız da bizi kırmadı etkinliğimize katıldılar. Allah kabul etsin. Önümüzde bir Kayseri maçı var. Hep birlikte inşallah Kayseri’ye giderek 3 puanla dönmek istiyoruz” dedi.

Başarılı futbolcu  Ferhat Öztorun ise “Allah kabul etsin. Taraftarımızla böylesine anlamlı bir günde birlikte olmak güzeldi. Çok güzel bir organizasyon oldu. Önümüzde zorlu bir Kayseri maçı var. Bu maça en iyi şekilde hazırlanıyoruz. İnşallah en güzel sonuçla Kayseri’den döneceğiz” şeklinde konuştu.

Başkan Hilmi Kulluk’un  direktifleriyle gerçekleşen Aşure Günü programı taraftarın futbolcularla çektirdikleri hatıra fotoğraflarıyla sona erdi.

KONYASPOR AŞURE DAĞITTI
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Şehrin ve taraftarın enerjisi çok yüksek hedefimiz belli
Şehrin ve taraftarın enerjisi çok yüksek hedefimiz belli
 Mevlana ve Taptuk Emre tehlikede! Diriliş Ertuğrul 128  bölüm fragmanı
Mevlana ve Taptuk Emre tehlikede! Diriliş Ertuğrul 128 bölüm fragmanı