BİSİKLET TAMİRCİLERİNİN YÜZÜ GÜLDÜ

Güle Oynaya Camiye gel projesi kapsamında bisikletini alan çocuk montajını yaptırmak için bisiklet tamircisine koştu. Bu durum bisiklet tamircilerin de izdihama neden oldu.

BİSİKLET TAMİRCİLERİNİN YÜZÜ GÜLDÜ
Bu içerik 2094 kez okundu.

Bisikleti alan çocukların tamirciye koşmalarından bisiklet tamircilerinin önünde büyük kuyruklar oluştu.

Belediye tarafından Proje kapsamında 40 gün sabah namazına camiye giden her çocuğa, törenle dağıtılan 1344 bisikletin montajını yapan bisiklet tamircileri de kesat giden işlerine canlılık geldiği için memnunlar.

Bisiklet tamircilerinden Tarık Özyiğit konuyla ilgili yaptığı açıklamada; ‘’ bu sezon işler biraz durgundu belediyenin dağıttığı bisikletlerin montajı bizim işlerimize hareket getirdi. Bisiklet sahipleri biraz sabrederlerse evvel Allah bu işlerin hakkından gece gündüz çalışır kısa zamanda çocuklarımıza bisikletlerin montajını yapar teslim ederiz. Yeter ki iş olsun.’’ diyerek güle oynaya camiye gel projesinden kendilerini sevindirdiğini dile getirdi.

Bisiklet tamircisi Rahim kayan ise; ‘’ Bu proje biz tamircilere bir nebzede olsa can simidi oldu. Çocuklarımıza namazı alıştırmanın yanı sıra bisikletli yaşama katkı sağlamak açısından da yerinde bir proje. Dolaylı olarak ta Biz bisiklet tamircilerine faydası oldu.’’ Dedi.

 

BİSİKLET TAMİRCİLERİNİN YÜZÜ GÜLDÜ GÜLE OYNAYA CAMİYE GEL
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Üç Belediye Başkanı Görevden Alındı
Üç Belediye Başkanı Görevden Alındı
Konya'da gol sesi çıkmadı
Konya'da gol sesi çıkmadı