KONYASPOR BAYRAMLAŞTI

Atiker Konyaspor’da, Kurban Bayramı nedeniyle düzenlenen Bayramlaşma Töreni Kayacık Tesislerinizde yaptığı antrenman sonrasında yapıldı.

KONYASPOR BAYRAMLAŞTI
Bu içerik 625 kez okundu.

Atiker Konyaspor’da, Kurban Bayramı nedeniyle düzenlenen Bayramlaşma Töreni  Kayacık Tesislerinizde yaptığı antrenman sonrasında yapıldı.

 

İkinci Başkan Selçuk Aksoy, Başkan Yardımcıları Okay Tınkır ve Zahir Renklibay, As Başkanlar Recep Çınar, Mehmet Günbaş, Bünyamin Sarıtaş, Osman Koçak ile Yönetim Kurulu Üyelerinden Mehmet Güney’in hazır bulunduğu programda yönetim, teknik heyet, oyuncular ve personelle bayramlaştı.

Bayramlaşma programında kısa bir konuşma yapan İkinci Başkan Selçuk Aksoy, İnşallah önümüzdeki tüm bayramlar sevdiklerinizle beraber nice mutlu bayramlar olsun. Bayramların en büyük ve önemli özelliği; birlik-beraberlik, kardeşlik ve bir arada olmaktır. Bizim içinde en büyük mutluluk bu sezon ve bundan sonraki sezonlarda birlik içerisinde sezonu tamamlamaktır. Umuyorum sezon boyunca hep bayram mutluluğu ve hep bayram sevinci yaşarız. Hepinizin yolu açık olsun ve sezon boyunca mutluluklar hep bizimle beraber olsun” şeklinde görüş belirtti.

KONYASPOR BAYRAMLAŞTI
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Üç Belediye Başkanı Görevden Alındı
Üç Belediye Başkanı Görevden Alındı
Konya'da gol sesi çıkmadı
Konya'da gol sesi çıkmadı