SEYDİŞEHİR AK PARTİ BAYRAMLAŞTI

AK Parti Seydişehir İlçe teşkilatı Bayramlaştı.

SEYDİŞEHİR AK PARTİ BAYRAMLAŞTI
Bu içerik 1215 kez okundu.

AK Parti Seydişehir İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen bayramlaşma programı Kurban Bayramının 3. Günü partililerin yoğun katılımıyla Seydişehir AK Parti binasında gerçekleştirildi. 

Bayramlaşma programına; AK Parti Konya Millet Vekili,AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta, Eski Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Harun Tüfekci, İlçe Başkanı Mustafa Konurer, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, geçmiş dönem ilçe başkanları, kurucu üyeler, yönetim kurulu üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, mahalle başkanları, muhtarlar ve çok sayıda partili katıldı. 

Bayramlaşma programında katılan; Konya Millet Vekili AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta, "Bu millete, bu dik duruşa layık olmaya çalışacağız. Aynı duruşu biz de bulunduğumuz her makam ve mevkide, her durumda ve şartta temsil edeceğiz." dedi. 

İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevinin kendisine büyük ve ağır bir sorumluluğu da beraberinde getirdiğini söyledi.

Bu sorumluluğun birlik ve beraberlikle kolaylaşacağını, ağır bir yük olmayacağını ifade eden Usta, yeni bir dönem, yeni bir başlangıç sürecinde olunduğunu bildirdi.

Yeni sistemle, çok daha hızlı, girişken ve Türkiye'nin vizyonunu, önünü açacak büyük bir hızla ilerlemek zorunda olunduğunu aktaran Usta, yerel seçimlerin şu an için önlerinde hazır ve aktif olarak beklediğini, çok çalışmaları gereken bir süreçte olduklarını dile getirdi.

Usta, kurbanın önemine de değinerek, "Kurban sevgiyi, hoşgörüyü, muhabbeti paylaşmak demek. Verdiğimiz sadece kestiğimiz kurbanlardan birer hisse değil, aslında gönlümüzden birer parçadır. Sevgimizin muhabbetimizin bir parçasıdır. Türkiye'den ve Konya'dan pek çok organizasyon, yurt dışındaki mazlum coğrafyalara gidip kurban keserek ihtiyaç sahiplerine dağıtıyor. Bu aslında Türkiye'nin ne kadar güçlü olduğunu gösteriyor. Bir zamanlar kendine yetemeyen bir ülkeyken şimdi kendi sınırlarını aşmış, bütün mazlum coğrafyalara elini uzatmış ve 'Türkiye geldi' diye sevinen dünya mazlum coğrafyasında kendini ispatlamış bir ülkenin temsilcileriyiz." diye konuştu.

SEYDİŞEHİR AK PARTİ BAYRAMLAŞTI 15 Haziran 2018 AK Parti Seydişehir teşkilatı bayramlaştı
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Üç Belediye Başkanı Görevden Alındı
Üç Belediye Başkanı Görevden Alındı
Konya'da gol sesi çıkmadı
Konya'da gol sesi çıkmadı