SEYDİŞEHİR PROTOKOLÜ BAYRAMLAŞTI

Kaymakamlık bahçesinde düzenlenen programda Kaymakam Aydın Erdoğan, Belediye Başkanı Mehmet Tutal protokol üyeleriyle bayramlaştı...

 SEYDİŞEHİR PROTOKOLÜ BAYRAMLAŞTI
Bu içerik 890 kez okundu.

 

Kaymakamlık bahçesinde düzenlenen programda Kaymakam Aydın Erdoğan, Belediye Başkanı Mehmet Tutal protokol üyeleriyle bayramlaştı.

 

Herkesin birlik ve beraberlik ve kardeşlik içerisinde bir bayram geçirmesi dileğinde bulunan Belediye Başkanı Mehmet Tutal; bayramlar kardeşlik duyguların yaşandığı günlerdir. Bayramlar dargınlıkların unutulduğu incinen gönüllerin tamir edildiği, coşkuyu ve sevinci hep birlikte yaşayabildiğimiz en özel zamanlardır. Bu duygularla ben tüm hemşerilerimin Ramazan Bayramı’nı kutluyorum “dedi

 

Daha nice bayramlarda bir arada olmaktan duyacağı memnuniyeti dile getiren Kaymakam Aydın Erdoğan, Bayramlar halkın birlik ve dayanışmasını sosyal barış ve kardeşliğin geliştirilmesini sağlayan en önemli günler olduğunu söyledi.

 

Bayramlaşma programına Kaymakam Aydın Erdoğan, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, İlçe Müftüsü Adem Bebek, Siyasi Parti başkanları ve STK temsilcileri, kurum müdürleri katıldı.

 

  • Protokol üyelerinin bayramlaşma programı daha sonra Akyol Mezarlığında bulunan Şehitlik ziyaret ve Seydişehir Devlet Hastanesinde yatan hastaları ziyareti ile son buldu.

 

 

SEYDİŞEHİR PROTOKOLÜ BAYRAMLAŞTI
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Üç Belediye Başkanı Görevden Alındı
Üç Belediye Başkanı Görevden Alındı
Konya'da gol sesi çıkmadı
Konya'da gol sesi çıkmadı