Advert

KONYA 112 GÖREVLİSİ SOSYAL MEDYAYI SALLADI

Konya'da çekilen ve sosyal medyada yayınlanan görüntülerde, elektrik tellerine takılan bir güvercini kurtarmak için 112 Acil Servis ekibinin verdiği mücadele yer alıyor...

KONYA 112 GÖREVLİSİ SOSYAL MEDYAYI SALLADI
Bu içerik 2225 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Konya'da çekilen ve sosyal medyada yayınlanan görüntülerde, elektrik tellerine takılan bir güvercini kurtarmak için 112 Acil Servis ekibinin verdiği mücadele yer alıyor. İbrahim Tatalak isimli sağlık görevlisi Ambulansın üzerine çıkarak, güvercini kurtarırken, bu görüntüler de sosyal medya kullanıcılarından büyük ilgi gördü.

İbrahim Tatalak isimli bu hayvan sever sağlık memurunun yaptığı ilk kurtama değil geçtiğimiz senede karayolunda ters dönmüş bir kaplumbağa görüp yolun kenerına almıştı.

Tatalak'ın hayvan severliğinin yanısıra sağlık çalışanı olarakta işinde sevilen, UMKE de ve yurt dışındaki gönül kuruluşlarda sık sık görev yapan bir sağlıkçı olduğu öğrenildi.

Konya'da çekilen ve sosyal medyada yayınlanan görüntülerde elektrik tellerine takılan bir güvercini kurtarmak için 112 Acil Servis ekibinin verdiği mücadele yer alıyor KONYA 112 GÖREVLİSİ SOSYAL MEDYAYI SALLADI
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ÖZGÜVEN SİSTEM KOLEJİ NDEN SOSYAL FARKINDALIK
ÖZGÜVEN SİSTEM KOLEJİ NDEN SOSYAL FARKINDALIK
Büyükşehir’den Çilek Üreticisine Büyük Destek
Büyükşehir’den Çilek Üreticisine Büyük Destek