Advert

İLÇE BAŞKANI KONURER’İN KURBAN BAYRAMI MESAJI

AK Parti Seydişehir ilçe başkanı Mustafa Konurer Kurban Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

İLÇE BAŞKANI KONURER’İN KURBAN BAYRAMI MESAJI
Bu içerik 661 kez okundu.

AK Parti Seydişehir İlçe başkanı Mustafa Konurer yayınladığı kutlama mesajında; Yardımlaşmanın ve dayanışmanın sembollerinden olan mübarek kurban bayramına birlik ve beraberlik içerisinde el ele, gönül gönüle ulaşmanın mutluluğunu ve heyecanını İslam âlemi olarak hep birlikte yaşamaktayız.

 

Toplumsal hayatımız açısından büyük bir öneme sahip olan bayramlarımız insanların birbirlerini sevmesine, akrabalık ilişkilerinin güçlenmesine ve manevi duygularımızın artmasına vesile olmaktadır.

 

Gelenek ve göreneklerimizin kuşaktan kuşağa aktarılmasına vesile olan bu özel günlerin önemini bilerek yapılması gerekenin en iyisini yapmanın gayreti içerisinde olmak, hep birlikte kardeşçe yaşamak ve insanları birbirlerine daha çok yaklaştıran bayramların hayatımızın her anına yansımasını sağlamak için dini bayramlarımızı Müslüman âlemine yakışır bir tarzda kutlamanın çabası içerisinde olmalıyız.

 

Bu duygu ve düşüncelerle değerli hemşerilerimin ve tüm İslam âleminin mübarek Kurban Bayramlarını en kalbi duygularımla kutlar, Bayramın Seydişehir’imize, ülkemize, milletimize ve İslam coğrafyasına hayırlara vesile olmasını yüce Allah'tan temenni eder, sağlık, huzur ve mutluluk dolu günler dilerim.

 

BAYRAMLAŞMA PROGRAMI:

AK Parti İnsan Haklarından Sorumlu Genel başkan Yardımcısı, Konya Milletvekilimiz Sayın Leyla Şahin Usta’nın katılımıyla  Kurban Bayramının 3’üncü Günü saat 15:00’de İlçe Başkanlığımızda yapılacaktır. Tüm halkımız davetlidir

 

İLÇE BAŞKANI KONURER’İN KURBAN BAYRAMI MESAJI
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ÖZGÜVEN SİSTEM KOLEJİ NDEN SOSYAL FARKINDALIK
ÖZGÜVEN SİSTEM KOLEJİ NDEN SOSYAL FARKINDALIK
Büyükşehir’den Çilek Üreticisine Büyük Destek
Büyükşehir’den Çilek Üreticisine Büyük Destek