Advert

Yıldızların Tercihi Grand Safir

Müşterilerine ev konforunda hizmet sunan Grand Safir Otel; ünlü sanatçıların, organizatörlerin ve vatandaşın gönlünde taht kurmuş birçok isminde konaklama da tercih ettiği otel oldu.

Yıldızların Tercihi Grand Safir
Bu içerik 1925 kez okundu.

Müşterilerine ev konforunda hizmet sunan Grand Safir Otel; ünlü sanatçıların, organizatörlerin ve vatandaşın gönlünde taht kurmuş birçok isminde konaklama da tercih ettiği oyaşıyoruz

 

Seydisehir Belediyesi tarafından düzenlenen Kalkınma Şöleninde sahne alan milyonların sevdiği isim Hüseyin Kağıt, güçlü ses ve yorumlarıyla Sunucu Hakan Yılmaz, Organizatör Celal Atik ve Çınar Kültür Sanat Halk Oyunları ekibi Grand Safir Otel’de kalarak doğa harikası Seydişehir’in ferahlatan havasında yorgunluk attılar.

 

Şehrin Yıldızı sloganıyla en konforlu hizmeti sunmayı amaçlayan otel sahibi Yunus Çiğdem,” Antalya çevre yolunda tüm tatilci ve vatandaşlarımızın hizmetine sunduğumuz otelimiz, şehrimizin Türkiye’ye açılan kapısı konumunda. Güler yüzlü personelimiz, kaliteli ve ev konforundaki otelimiz 7 gün 24 saat konaklamaya uygun şekilde hizmet vermektedir. Konseptimiz gereği otelimiz düğün, konferans, toplantı gibi çeşitli organizasyonlara icinde uygun şekilde dizayn edilmistir.Kalkinma Şöleni vasıtasıyla şehrimize gelen ve bizleri tercih eden ses sanatçısı Hüseyin Beye, sunucu-yorumcu Hakan Beye, Organizatör Celal Beye ve tüm müşterilerimize teşekkür ederiz. Grand Safir ailesi tercih edilmenin haklı gururunu yaşıyoruz."dedi.

 

Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı