Advert

KORAY AVCI SEYDİŞEHİRLİLERİ COŞTURDU

Koray Avcı, Seydişehir'de sevenlerine unutulmaz bir konser verdi.

KORAY AVCI SEYDİŞEHİRLİLERİ COŞTURDU
Bu içerik 2114 kez okundu.

Seydişehir Belediyesinin düzenlediği kalkınma şöleni muhteşem bir açılışla başladı. Koray avcı Konseri için binlerce insan Kuğulu Parkta düzenen alanı doldurdu. Seydişehirin yanı sıra, Beyşehir, Yalıhüyük, Bozkır ve Ahırlıdan bir çok kişi konser için kalkınma şölenine katıldı. 

Koray Avcı hayranlarının çığlıkları ve havai fişekler eşliğinde sahneye çıkarken, hem çoştu hem çoşturdu. Kendi tanımıyla ortaya karışık diyen Avcı her telden çaldı söyledi, çoştu çoşturdu. Aralara esprili yaklaşımlarıyla ilçemizi kahkaya boğdu. 

Müzik hayatına Ankara'da sokak sanatçısı olarak başlayan ve geldiği yeri unutmayan ender sanatçılardan Koray Avcı, samimi sıcak tavırlarıyla dikkat çekti bir ara sahneden cep telefonu ile fırlayarak sevenlerin arasına daldı.

 

Gösterdiği muhteşem performans ile onlarca şarkı söyledi, arada Seydişehirlileri bekletmek yerine en başından beri yanında olan Gitaristi Köksal Fındık'ı sahneye çıkarttı.Klarnetçisinin ise muhteşem seninden bir kıta dinleten Özgün müzik tarzı ve şiirleriyle geniş bir hayran kitlesine sahip Koray Avcı yaşattığı güzel akşamın ardından. alkışlar altında gecenin son saatlerinde konserini noktaladı. 

 

Gecenin renksiz olan tek görüntüsü bariyerlerin yanında yer alan bayan izleyicilerin Koray Avcı'yı net göremediğini iddia ederek gazetecilere taş atmaları oldu.  

koray avcı seydişehirde konser verdi seydişehirden koray avcı geçti SEydişehir Belediyesi Kalkınma şöleni koray avcı Koray Avcı Seydişehir'de sevenlerine unutulmaz bir konser verdi. KORAY AVCI SEYDİŞEHİRLİLERİ ÇOŞTURDU
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı