Advert

KADIN İNCELİĞİYLE ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Seydişehir merkez mahallelerde tek bayan muhtarı Gülbüş Erdoğan, Muhtar binası açılışında, adaylığını da açıklayan ilk muhtar oldu...

KADIN İNCELİĞİYLE ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Bu içerik 3810 kez okundu.

Seydişehir Belediyesi tarafından yaptırılan Kızılcalar Mahallesi muhtarlık binasının açılışı, Belediye Başkanı Mehmet Tutal ve muhtarların katılımıyla gerçekleşti.

Belediye Başkanı muhtar binasının açılış konuşmasında ihtiyacı olan diğer mahallelere de muhtarlık binası yapılacağını açıkladı.

Mal pazarı civarında bulunan ve Belediye tarafından yaptırılan Seydişehir’in ilk muhtarlık binasının açılışında Kızılcalar Mahallesi muhtarı Gülbüş Erdoğan konuklarına mahalle hanımlarının yaptığı gözleme, Kahvaltı ikram etti.

Açılış konuşmasını yapan muhtar Gülbüş Erdoğan;

Bir toplantıda sayın belediye başkanımızdan muhtarlık binası talebemiz olmuştu. Muhtar arkadaşlarımızın desteğiyle ve başkanımızın talimatıyla bu istediğimiz gerçekleştirildi. Başkanımızın bu güzel hizmetimizden dolayı Şahsım ve muhtar arkadaşlarım adına çok teşekkür ederim dedi.

Muhtar Gülbüş hizmet Binası açılış konuşmasında Muhtar arkadaşlarının isteği üzerine tekrar aday olduğunu belirtti.

Belediye Başkanı Tutal ise;

Seydişehir’e kazandırılan güzel hizmetlerde Büyükşehir Belediyemizin yanı sıra muhtarlarımızın da büyük desteği olmuştur. Dediği konuşmasında diğer mahallelerde de Muhtarlık binası kazandıracakları müjdesini verdi. 

KADIN İNCELİĞİYLE ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı