Advert

İLÇE MÜFTÜSÜ BEBEK'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal , AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Konurer ve beraberindekiler göreve yeni başlayan Seydişehir Müftüsü Adem Bebek'e hayırlı olsun ziyaretinden bulundu.

İLÇE MÜFTÜSÜ BEBEK'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Bu içerik 869 kez okundu.

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal ,  AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Konurer ve beraberindekiler  göreve yeni başlayan Seydişehir  Müftüsü Adem Bebek'e hayırlı olsun ziyaretinden bulundu.

 

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Belediye Başkanı Tutal ve  AK Parti İlçe Başkanı Konurer Müftü Bebek'e  yeni görevinde başarılar diledi.

AK Parti İlçe Başkanı Konurer ; "ilçemize hoş geldiniz. Görevinizde başarılar diliyorum "dedi.

Tüm kurum ve kuruluşlarla birlikte Seydişehir'e  hizmet için çalıştıklarını  kaydeden Belediye  Başkanı  Tutal; Müftülük makamı dini temsil noktasından sadece söylemiyle değil yaşantısıyla da topluma örnek olacak insanların çalıştığı bir kurum. Sayın Müftümüze, Seydişehir'de geçireceği görev süresi boyunca kolaylıklar diliyorum. Belediye olarak şehrimizde gerçekleştirecekleri  bütün hizmetlerde sonuna kadar destek vermeye hazırız ” dedi.

Seydişehir Müftüsü Bebek;Benden önce Seydişehir'e hizmet veren tüm müftülerimizin yapmış olduğu güzel çalışmaları devam ettirmek istiyorum. Seydişehir'e yakışır hizmetler yapmayı bizlere Allah bizlere nasip etsin, ziyaretiniz için sizlere teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

Belediye Başkanı Mehmet Tutal ve İlçe Başkanı Konurer  ziyaret anısına Müftü Adem Bebek'e rölyef hediye etti.

 

 

 

 

 

 

 

BAŞKAN TUTAL'DAN İLÇE MÜFTÜSÜ BEBEK'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı