Advert

YAZARIMIZ AYŞE ÜNÜVAR KONTV'YE KONUK OLDU

Eğitimci yazar Ayşe Ünüvar Kontv'ye konuk oldu...

YAZARIMIZ AYŞE ÜNÜVAR KONTV'YE KONUK OLDU
Bu içerik 941 kez okundu.

Eğitimci yazar, sitemizin de yazarlarından Seydişehir’in gönlünde taht kuran, uzman psikolojik danışman Ayşe Ünüvar Kontv’de yayımlanan, Eğitimci Yazar Salih Sedat Ersöz'ün hazırlayıp sunduğu Hasbihal programına konuk oldu. Pazar günü gerçekleşen program oldukça keyifli geçti. Yazarların takipçileri en kısa sürede tekrar bir araya gelerek yeni bir program yapılmasını istediler.

Seydişehir’den ve Seydişehirlilerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Ünüvar'ın katıldığı programın diğer konuğu ise yazar Huzeyme Yeşim Koçak oldu. Program izleyicilerin beğenisini alırken program sunucusu Ersöz; ''Ben bu programı düzenlerken bu kadar ses getireceğini, bu kadar olumlu geri dönüşler olacağını ve de en önemlisi bizzat kendimin bir programdan bu kadar keyif alacağımı, bu kadar zevk duyacağımı bilemezdim. Siz değerli konuklarıma tekrar teşekkürler ediyor, selam, hürmet ve muhabbetlerimi sunuyorum'' dedi.

Her fırsatta Seyyidler şehrinden, Seydişehir'den, Seyyid Harun bereketinden övgüyle bahseden Ünüvar kitaplarının yanı sıra Seyyid Harun Veli hakkında da kendi gözlemlerini ve fikirlerini paylaşmayı ihmal etmedi. Yazarlığa başlama serüveninden bahseden yazar Ünüvar, yaşadığı coğrafyanın ilmine katkılarından söz ederek, aşka aşığa gönle ve hürmete verdiği değerden yola çıkarak yazmaya gayret ettiğini vurguladı.

Yazar Huzeyme Yeşim Koçak ise; ''Bu bir gönül buluşmasıydı aynı zamanda, çok keyif aldık teşekkür ederiz. ''dedi.

Programın tamamı ilerleyen günlerde yayıncı kuruluş tarafından internette de yayımlanacağı öğrenildi. 

 

YAZARIMIZ AYŞE ÜNÜVAR KONTV'YE KONUK OLDU
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı