Advert

AK Parti ilçe Başkanı Mustafa Konurer basınla yemekte buluştu

AK Parti ilçe Başkanı Mustafa Konurer Seydişehir basını ile Sultani Restonta bir araya gelerek açıklamalarda buluındu.

AK Parti ilçe Başkanı Mustafa Konurer basınla yemekte buluştu
Bu içerik 1102 kez okundu.
Advert

AK Parti ilçe Başkanı Mustafa Konurer Seydişehir  basını ile  Sultani Restonta  bir araya   gelerek  açıklamalarda  buluındu.

Sayın Basın Mensupları;Türkiye 15 Temmuz gecesi büyük bir faciayla karşı karşıya kalmıştır. O gece Türkiye’nin var olma veya yok olma mücadelesine millet olarak hep birlikte şahitlik ettik. 15 Temmuz’a kadar içimizden biri olduğunu zannettiğimiz Türk Silahlı Kuvvetlerinin şerefli üniforması altına gizlenmiş vatan hainleri tarafından ülkemizin birliğine ve beraberliğine karşı yapılan alçak darbe girişimi siyasi görüşü bir kenara bırakarak söz konusu vatansa gerisi teferruattırdiyerek meydanlara inen necip milletimizin ortaya koyduğu kararlı duruş sayesinde bertaraf edilmiştir. Darbe girişiminin yaşandığı karanlık gece, Türk Milletinin adeta yeniden dirilişine vesile olmuştur. Türkiye Cumhuriyeti Devletini şer güçlerin kölesi yapmanın hesabı içerisinde olanların kirli oyunlarını, elinde ay yıldızlı bayrak, göğsünde güçlü bir iman olan aziz milletimiz, tankın, tüfeğin ve uçağın karşısında korkusuzca durarak bozmuştur.

 

Sayın Basın Mensupları;Bu ülkenin topraklarında yaşayan, birçok insanın faydalanamadığı imkânlardan yararlanan, görüntüsü insan olup da gerçekte hayvandan daha aşağıda olan bu kalleş vatan hainlerinin yapmış olduğu darbe girişiminin asla affedilir bir tarafı yoktur. Bu milletin vermiş olduğu vergilerle alınan silahlardaki kurşunları vatanımızın güvenliği için düşmana sıkması gerekenler, bu milletin silahıyla yine bu asil milletin üzerine kurşun sıkmıştır. 15 Temmuz gecesi Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘’milletim meydanlara insin’’ çağrısına kayıtsız kalmayan milyonlarca insan o gece meydanlara evlerine dönmek için değil, vatan için seve seve can vermek üzere inmişlerdir. Ülkemizin her bölgesinde olduğu gibi Seydişehir’de de halkımız Başkomutanın yapmış olduğu çağrı doğrultusunda vatanına, bayrağına ve ezanına sahip çıkmak üzere meydanlardaydı. Seydişehir halkı 15 Temmuz gecesi üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getirerek kendine yakışanı fazlasıyla yapmıştır. Değerli halkımıza darbeye karşı, omuz omuza vererek ortaya koydukları özveriden dolayı tekrar teşekkür ediyorum.

Sayın Basın Mensupları;15 Temmuz gecesi yaşanan darbe girişiminde, gözü dönmüş vatan hainleri, ülkemizin hızla büyümesinden rahatsız olanların ekmeğine yağ sürmenin hesabını yaparken, bu ülkenin meclisini ve kamu binalarını bombalamış, milletin üzerine acımızca kurşun sıkarak 240 kahraman vatan evladını şehit etmişlerdir. Kalkışmanın yaşandığı ilk saatlerde FETÖ terör örgütüne mensup vatan hainlerinin Ankara Gölbaşı’ndaki Özel Harekât Daire Başkanlığı’na düzenlediği kalleş saldırıda şehit düşen Seydişehirli evladımız Komiser Yardımcısı Muhsin Kiremitçi’de vatan için can veren yüzlerce şehitten biriydi. Şehit Muhsin Kiremitçi’ninhayallerini yıkan, daha anne karnındaki doğmamış bebeğini babasız bırakan bu hainlerin ne bu dünya da, ne de öteki dünyada yatacak yerleri yoktur. Bu hainlerin en büyük cezaya çarptırılacağından hiç kimsenin şüphesi olmasın. Ne mutlu şehit Muhsin Kiremitçi kardeşimizi doğuran anaya, ne mutlu onu yetiştiren eli öpülesi babaya ki vatan için can veren kahraman bir evlatları var. Muhsin kardeşimizin bugün dünyada olan biricik oğlu yarın büyüdüğü zaman babasının vatan hainlerinin karşısında kahramanca mücadele ederken nasıl şehit düştüğünü annesinden öğrendiği vakit babasıyla gurur duyacakken, diğer taraftan da vatanına ihanet edenlerin evlatları da babalarının vatanını satan bir hain olduğunu öğrendiklerinde utanç duyacaklardır. İşte Muhsin Kardeşimizin oğlu kalbinde yaşatacağı gururla toplumun gözünde kahramanın çocuğu olarak var olacakken, diğerlerinin çocukları da hainin çocukları olarak yaşayacaklardır. Buradan bir kez daha tüm şehitlerimize yüce Allah’tan rahmet, yaralılara da acil şifalar diliyorum. 

Sayın Basın Mensupları;Bir ülkenin ilelebet var olabilmesi için gerekli olan en önemli şey birlik ve beraberliktir. Şayet 15 Temmuz gecesi her şey vatan için diyerek indiğimiz meydanlara inmesiydik ve birlik ve beraberlik ortamını sağlamamış olsaydık, bugün bizimde Suriye’den ve Mısır’dan hiçbir farkımız olmayacaktı. 28 gün boyunca meydanları doldurarak tuttuğumuz demokrasi ve milli irade nöbetlerinde ortaya koyduğumuz birlik ve beraberlik görüntüsü dosta güven, düşmana korku salmıştır. İşte bu kahraman milleti var eden en büyük özellik,farklı düşüncelere ve görüşlere sahip olsa da söz konusu vatan olunca aynı ortak payda da birleşmesidir. 15 Temmuz gecesi Türkiye’nin sokaklarında adeta yeni bir Çanakkale ruhu vardı. İşte bu ruh tankın gücünü yenen ruhtur. İşte bu ruh Çanakkale geçilmez diyen atalarımızın asil kanlarıyla sulanan ülke toprağını düşman işgalinden kurtaran ruhtur. İşte Türk milleti olarak bize düşen en büyük görevde 15 Temmuz Ruhunu her zaman yaşatmaktır. Allah’ın izniyle bir ve beraber olduğumuz takdirde hiçbir güç Türk milletinin karşısında duramayacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle Demokrasiye ve milli iradeye sahip çıkarak 15 Temmuzgecesi destan yazan, tankın gücünü göğsünde taşıdığı güçlü imanla yenen, ezanımızı susturmak, bayrağımızı indirmek isteyen vatan hainlerine haddini bildiren kahraman Türk milletine bir kez daha teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

mustafa konurer seydişehir ak parti ak parti
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AHİLİK ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
AHİLİK ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
YENİLGİYİ HAK ETMEDİK
YENİLGİYİ HAK ETMEDİK