Advert

GÖRME ENGELLİ ŞENGÜL'E MORAL ZİYARETİ

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Karakavak Mahallesinde ikamet eden görme engelli Şengül Köse ve ailesini evinde ziyaret etti...

GÖRME ENGELLİ ŞENGÜL'E MORAL ZİYARETİ
Bu içerik 730 kez okundu.

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Karakavak Mahallesinde ikamet eden görme engelli Şengül Köse ve ailesini evinde ziyaret etti.

 

Sıcak ve samimi bir atmosferde gerçekleşen ziyarette görme engelli Şengül Köse  ve annesi Dursun Köse Başkan Tutal'ın ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

 

Anne Dursun Köse Başkan Tutal'ın  ziyaretinden dolayı çok mutlu olduklarını ifade ederek, "Başkanımızın engelli bireylere sahip çıkma konusundaki duyarlılığından memnuniyet duyuyoruz. Ayrıca gerek ziyaret ederek, gerekse bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan Başkanımıza teşekkür ederiz" şeklinde konuştu.

 

Görme engelli Şengül Köse'nin durumu hakkında bilgi alan Belediye Başkanı Mehmet Tutal; Gönülleri de gülüşleri gibi saf ve masumiyet dolu kardeşimizin mutlu olması bizim için her zaman önemli.  Engelli kardeşlerimizin hayata tutunmaları hayatın içinde olmaya engel olmadığının kanıtıdır."dedi.

 

Başkan Tutal, ziyarette Şengül Köse'nin annesi Dursun Köse'den durumu hakkında bilgi alırken talep ve isteklerini dinledi.

GÖRME ENGELLİ ŞENGÜL'E MORAL ZİYARETİ GÖRME ENGELLİ ŞENGÜL KÖSE’YE BAŞKAN TUTAL’DAN ZİYARET
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı