Advert

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI KONURER’İN 15 TEMMUZ MESAJI

AK Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer 15 Temmuz darbe girişiminin ikinci Yıldönümü münasebetiyle bir mesaj yayımladı...

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI KONURER’İN 15 TEMMUZ MESAJI
Bu içerik 584 kez okundu.

 

 

 

AK Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer 15 Temmuz darbe girişiminin ikinci Yıldönümü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

AK Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer mesajında; 15 Temmuz 2016 tarihinde vatan hainleri tarafından milletin iradesine ve demokrasiye yapılan hain darbe girişimi karşısında Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısına uyan milyonlarca insanımız meydanlara inerek darbeye dur demiş, istikbaline ve istiklaline canı pahasına da olsa sonuna kadar sahip çıkarak vatan hainlerinin amaçlarına ulaşmasına izin vermemiştir. Şüphesiz ki Milletimizin bu üstün cesareti bir ve beraber olduğumuz müddetçe Türkiye Cumhuriyeti Devleti ile kimsenin başa çıkamayacağının açık bir göstergesidir

Asil Türk Milleti şartlar ne olursa olsun söz konusu vatansa gerisi teferruattır anlayışıyla neleri başarabileceğini 15 Temmuz darbe girişiminin yaşandığı gece tüm dünyaya bir kez daha göstermiştir. Kanlı darbe girişiminin yaşandığı gece bir saniye bile tereddüt etmeden ölümü göze alarak meydanlara inen milyonlarca vatandaşımız içerisinden şehitlik ve gazilik şerefine erişen kahramanlarımız isimlerini tarihe altın harflerle yazdırmışlardır. Unutmadığımız ve asla unutturmayacağımız 15 Temmuz darbe gecesi tanka ve tüfeğe imanlıyla karşı koyan cesur Türk milletinin ezan, bayrak ve vatan için verdiği destansı mücadele gelecek nesillerimize bırakılacak en büyük mirastır. 

Bu duygu ve düşüncelerle millet olarak bu güzel vatan uğruna gözümüzü bile kırpmadan canımızı vereceğimizi ülkemizin geleceğine kast eden hainlerin bir kez daha çok iyi bilmesi temennisiyle, 15 Temmuz darbesinde şahadet şerbetini içerek şehitlik mertebesine ulaşan güvenlik kuvvetlerimizin kahraman mensuplarına ve sivil vatandaşlarımıza yüce Allah’tan rahmet ve minnet, gazilerimize acil şifalar diliyorum. Saygı değer Seydişehirli hemşerilerimi 15 Temmuz Pazar günü Milli irade meydanında yatsı namazını kılmaya, akabinde birlik ve beraberlik içerisinde tutacağımız nöbetimize katılmaya davet ediyorum dedi.
 

 

 

 

                                                                                                

               

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                      

                                                                                             

 

 

 

 

   

 

               

 

 

 

 

 

 

 

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI KONURER’İN 15 TEMMUZ MESAJI
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KONYASPOR BAŞKENTTEN PUANLA DÖNDÜ
KONYASPOR BAŞKENTTEN PUANLA DÖNDÜ
ÜLKÜ OCAKLARI ÜNİVERSİTE TEŞKİLATI İKRAMDA BULUNDU
ÜLKÜ OCAKLARI ÜNİVERSİTE TEŞKİLATI İKRAMDA BULUNDU