Advert

İYİ Parti teşkilatı teşekkür mesajı yayımladı

Mesajda şu ifadelere yer verildi....

İYİ Parti teşkilatı teşekkür mesajı yayımladı
Bu içerik 682 kez okundu.

24.Haziran Pazar günü sandık başına giderek Ülkemiz ve Milletimiz için Millet olarak irademizi ortaya koyduk.

Seçim sonuçlarının Vatana Millete Devletimize ve Türk-İslam alemine hayırlı ve güzel neticeler getirmesini Cenab-ı Allah'tan niyaz ederim.

Kazanan Parti ve Milletvekillerinin güzel hizmetler vermesini dilerim. Allah yar ve yardımcıları olsun.

İYİ Parti teşkilatı olarak bu süreçte bizler de kırıp dökmeden kalp kırmadan çamur atmadan iftira etmeden dürüst bir seçim kampanyası yürütmeye özen gösterdik. Her konuşmamda biz ''Yaradılanı severiz, yaradandan ötürü.'' diyerek hep bu düşünce ile hareket ettik ve konuşma üslubumuzu bu çizgide tutmaya özen gösterdik.

Her türlü yalan iftiralara rağmen, ekranların yasaklanması, basının yer vermemesi ve Belediyelerden yasal haklarımız olan duyurularımızın bile yapılmamasına, 5 aylık bir parti olmamıza rağmen Türkiye Büyük Millet Meclisinde 43 Milletvekili ile temsil edilebilecek % 10'un üzerinde bir oy veren Türk Milletine teşekkür ediyorum.

Hazineden yardım almadan, iddia edildiği gibi karanlık yerlerden herhangi bir maddi desteğimiz olmadan Seydişehir'de bir gurup arkadaşla özverili bir mücadele verdik. Seydişehir halkı bu özverili çalışmamızın karşılığını vererek Şahsıma ve Teşkilatlarımıza teveccüh ederek bizi ilçemizde 3. PARTİ yaparak ve hem TÜRKİYE hem de KONYA ortalamasının üzerinde oy vererek bize güvenlerini göstermişlerdir.

Biz de bu günden itibaren Seydişehir'in ve Seydişehir Halkının hizmetinde yorulmadan koşacağız.

Beş aylık bir parti olarak baskı ve zulme rağmen İYİ Partiye, çalışma arkadaşlarıma ve Şahsıma verdiğiniz destekten dolayı, Partim, Yönetim Kurulum ve şahsım adına teşekkür ederim.

İYİ Parti teşkilatı teşekkür mesajı yayımladı
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı