Advert

İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Tarım yakında hizmete giriyor.

İnşaatı biten İlçe Emniyet Müdürlüğü ile İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü hizmet binaları yakında hizmete giriyor...

İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Tarım yakında hizmete giriyor.
Bu içerik 512 kez okundu.
Advert

İnşaatı biten İlçe Emniyet Müdürlüğü ile İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü hizmet binaları yakında hizmete giriyor.

Kaymakam Aydın Erdoğan inşaatı biten, ufak eksiklikleri kalan ve en kısa sürede tamamlanarak hizmete girecek olan İlçe Emniyet Müdürlüğü ile Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü yeni hizmet binalarında incelemelerde bulundu ve son durumları hakkında bilgi aldı.

Vatandaşımızın doğrudan ve yoğun olarak faydalandığı kurumların fiziki ortam ve sunulan hizmet açısından en üst seviyede olması gerektiğini belirten Kaymakam Erdoğan, ilçemizin vizyonuna yakışan insanımıza yaraşır bir hizmet verebilmek için İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü yeni hizmet binalarının en kısa sürede hizmete gireceğini ifade etti.

İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Tarım yakında hizmete giriyor. #Seydişehirhaber #Seydişehirajans #Seydişehir #Seydişehirbelediyesi #gündemSeydişehir #sondakikaSeydişehir Seydişehir haber Seydişehir ajans Haberler S
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Şehrin ve taraftarın enerjisi çok yüksek hedefimiz belli
Şehrin ve taraftarın enerjisi çok yüksek hedefimiz belli
 Mevlana ve Taptuk Emre tehlikede! Diriliş Ertuğrul 128  bölüm fragmanı
Mevlana ve Taptuk Emre tehlikede! Diriliş Ertuğrul 128 bölüm fragmanı