Advert

BAŞKAN TUTAL VE BAŞKAN KONURER OYLARINI KULLANDILAR

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal ve Ak Parti Seydişehir ilçe Başkanı Mustafa Konurer oylarını kullandılar.

BAŞKAN TUTAL VE BAŞKAN KONURER OYLARINI KULLANDILAR
Bu içerik 603 kez okundu.

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal ve Ak Parti Seydişehir ilçe Başkanı Mustafa Konurer oylarını kullandılar. Ak Parti Seydişehir İlçe başkanı Mustafa Konurer Seyit Harun İmam Hatip Ortaokulunda 1162 nolu sandıkta oy kullandı. 

Başkan Tutal ise  Mahmut Esat Ortaokul Ortaokulunda"1015" numaralı sandıkta oyunu kullandı.
İlçe başkanı ve Belediye başkanı bir süre  vatandaşlarla sohbet ettiler.


Başkan Tutal, oy kullanma işleminin ardından AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Konurer ile birlikte diğer sandıkları ziyaret ederek görevlilere başarılar dilerken, Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimi için sandık başına gelen seçmenlerle sohbet ettiler.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan her seçmenin sandık başına giderek oy kullanmaya davet eden Başkan Tutal, "Sakin ve sorunsuz bir seçim süreci yaşandı. Halkımızın sandıkta vereceği karar en doğru olanıdır. İnanıyorum ki hem ülkemiz için hem milletimiz için hem de yarınlarımız için milletimiz, her zaman verdiği gibi en doğru en güzel kararı verecektir. Allah hayırlı ve uğurlu etsin inşallah”dedi.

Başkan Konurer ise ; Oylarımızı kullandık vatana millete hayırlı olsun, sandıktan Türkiye'nin kazanmasını, Konyamızın kazanmasını Seydişehir'imizin  kazanmasını umut ediyoruz. 24 Haziran seçimlerinin ülkemizin geleceği açısından büyük önem arz ediyor. Bugün söz de milletin karar da milletin. Biz Türkiye olarak büyük bir milletiz, Türkiye Cumhuriyeti devleti büyük bir devlet. 

BAŞKAN TUTAL VE BAŞKAN KONURER OYLARINI KULLANDILAR #Seydişehirhaber #Seydişehirajans #Seydişehir #Seydişehirbelediyesi #gündemSeydişehir #sondakikaSeydişehir Seydişehir haber Seydişehir ajans AK Parti
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KONYASPOR BAŞKENTTEN PUANLA DÖNDÜ
KONYASPOR BAŞKENTTEN PUANLA DÖNDÜ
ÜLKÜ OCAKLARI ÜNİVERSİTE TEŞKİLATI İKRAMDA BULUNDU
ÜLKÜ OCAKLARI ÜNİVERSİTE TEŞKİLATI İKRAMDA BULUNDU