Advert

BİNLERCE SEYDİŞEHİRLİ SEÇİM YÜRÜYÜŞÜNDE

Ak Parti İlçe Seçim Bürosu’nda toplanan partililer, ellerinde Türk Bayrakları ve AK Parti Bayrakları ile Atatürk Caddesi, Belediye, Milli Egemenlik Caddesi ve Seyyid Harun Bulvarı güzergahında yaptıkları seçim yürüyüşü ile çalışmalarını sonlandırdılar.

BİNLERCE SEYDİŞEHİRLİ SEÇİM YÜRÜYÜŞÜNDE
Bu içerik 1566 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Seydişehir AK Parti, teşkilatı seçim yürüyüşü düzenledi. 

Yürüyüş ile adeta rakiplerine göz dağı veren binlerce Seydişehirli Ellerinde Türk Bayrağı ve AK Parti  bayrakları ile Hükümet binasının önünden başlattıkları yürüyüşü milli irade meydanından devam ettirdi. Seyyid Harun Bulvarından Sloganlar eşliğinde yapılan yürüyüş, Hürriyet caddesinin ardından başladığı yerde Seçim kordinasyon merkezininde olduğu hükümet binasının önünde son buldu.

AK Parti protokolü vatandaşları ve esnafları selamladı.

Yürüyüşten sonra AK Parti Seydişehir ilçe Başkanı Mustafa Konurer katılımlarından dolayı partililere teşekkür etti. 

Belediye Başkanı Mehmet Tutal ise;  Hak ile batılın ayrılacağı seçimin önemine vurgu yaptı.  “Yarın kazanacağımız zaferle inşallah sadece Türkiye değil, Filistinliler sevinecek, Gazze sevinecek, tüm Müslüman âlemi sevinecek. İnşallah zaferlerimize yarın bir yenisini daha ekleyeceğiz” şeklinde konuştu. 

Yeni sistemde kazanan Türkiye olması, kazanan AK Parti olması temennisinde bulundu. Miting alanı gibi bir ortam için ilçe halkına teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Belediye Başkanı Mehmet Tutal'ın ardından Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Harun Tüfekci, Seydişehirlilerin desteğinden duyuğu memnuniyeti dile getirirken Seydişehir'de yürüyüşün binlerce vatandaşın katılımıyla miting havasına büründüğünden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 

Tüfekci; Burada ki coşkuyu görünce sevindim. Ufak bir yürüyüş yapma düşüncemiz vardı. Adeta miting havası oluştu. Bu partide nefer olarak çalışmak bile çok güzel. 

Tayyip Erdoğan’la beraber olmak, onunla beraber yürümek güzel. İnşallah yarın ki seçimler memleketimiz, milletimiz ve hepimiz için hayırlı uğurlu olur. Hepinizden Allah razı olsun” diyerek partililere katılımlarından dolayı teşekkür etti.

yarına umutla baktıklarını 3 dönem Seydişehir'e vekil olarak hizmet ettiğini, şu bakan yardımcılığı yaptığını ve göre verilmesi durumunda aşkla şevkle hizmet etmekten onur duyacağını belirtti. 

Partililer 24 Haziran pazar (yarın) günü buluşmak üzere dağıldılar. Program sonunda günün anlam ve önemine binaen sitemiz için hatıra fotoğrafı da çektirdiler.

 

#Seydişehirhaber #Seydişehirajans #Seydişehir #Seydişehirbelediyesi #gündemSeydişehir #sondakikaSeydişehir Seydişehir haber Seydişehir ajans Haberler Seydişehir AkPArti seçim yürüyüşü Harun Tüfekci Mehmet Tutal
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı