Advert

SEYDİŞEHİR MAKRO KAPANDI

Türkiye genelinde, Makro ve Uyum ismi ile 253 mağazası bulunan ve 1.7 milyar lira cirosu olan Ankara merkezli Makro Market AŞ...

SEYDİŞEHİR MAKRO KAPANDI
Bu içerik 2293 kez okundu.

Türkiye genelinde, Makro ve Uyum ismi ile 253 mağazası bulunan ve 1.7 milyar lira cirosu olan Ankara merkezli Makro Market AŞ. geçtiğimiz aylarda mahkemede ki tedbir kararın kalkmasının ardından hacizlere açık konuma gelmişti. Yaklaşık 800 milyon Tl borcu olan marketin küçültülme adı altında bir çok şubesinin kapatıldığı öğrenildi.

 

Yetkililer tarafından Makro’nun kapatma gerekçesi olarak küçülmeye gidildiği açıklamasında bulunuldu.

Ulusal düzeyde faaliyet gösteren ve 253 şubesi bulunan Makro Marketler Zinciri’nin, 180 şubesinin kapatıldığı ve kapatılanların arasında Seydişehir Şubesi’nin de bulunduğu öğrenildi. Cihanbeyli ve Beyşehir şubelerininde kapatılacağı gelen haberler arasında.

Kapatılan market yerine yeni bir market açılacak mı merak konusu, Seydişehirdeki marketin kapatılması ile Seydişehir şubesinde çalışan 20 kişi işsizler kervanına katılmış oldu.

SEYDİŞEHİR MAKRO KAPANDI #Seydişehirhaber #Seydişehirajans #Seydişehir #Seydişehirbelediyesi #gündemSeydişehir #sondakikaSeydişehir Seydişehir haber Seydişehir ajans Haberler Seydişehir
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı