Advert

DEVLET HASTANESİ YENİ BİNADA

Seydişehir devlet hastanesinin yeni hizmet binasına hasta yatış servisleri de hizmet vermeye başladı.

DEVLET HASTANESİ YENİ BİNADA
Bu içerik 1856 kez okundu.

Seydişehir devlet hastanesinin yeni hizmet binasına hasta yatış servisleri de hizmet vermeye başladı.

Seydişehir devlet hastanesinin yeni ek binası yaşanan aksaklıklardan dolayı faaliyete geçememişti. Hummalı çalışmaların ardından poliklinik hizmete girmişti. Alt yapı problemlerinin giderilmesinin ardından iki gün önce acil servis yeni yerinde hizmete başlamıştı. Dün yapılan çalışmalar gösterilen gayretler ile yatan hastalarıda yeni binaya taşınmış oldu. Böylece hastalar daha nezih bir ortamda tedavi olacaklar. 

Konu ile alakalı olarak Seydişehir Devlet hastanesi Başhekim yardımcısı Yunus Açıkgöz yaptığı açıklamada;

''Siz Seydişehir halkına daha kaliteli sağlık hizmeti sunmak adına,Seydişehir Devlet Hastanesi 75 yataklı yeni ek binamızda acil servisimiz,yataklı servislerimiz ve yoğun bakımımızı hizmete açtık. Yapımı daha önce tamamlanan yeni binamızda bazı teknik aksaklıklardan dolayı bir süredir sadece polikliniklerde hizmet verilmekte idi. Gelinen nokta da, aksaklıklar biz idareciler ve diğer bütün mesai arkadaşlarımızın yoğun gayretleri ile çözüme kavuşturuldu ve binamız hizmete açıldı. Konu ile alakalı olarak geçen süreçte bizden desteklerini esirgemeyen, Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcımız Sn.Harun Tüfekci beye, İl Sağlık Müdürümüz Prof.Dr.Mehmet Koç hocamıza, ilçe Kaymakamımız Sn.Aydın Erdoğan beye, belediye başkanımız Sn.Mehmet Tutal beye, Ak Parti İlçe Başkanımız Sn.Mustafa Konurer beye ve bizlere her konuda yardımcı olan tüm yetkililere teşekkürlerimizi iletiyoruz. Seydişehirimize hayırlı olsun'' dedi. 

DEVLET HASTANESİ YENİ BİNADA Yunus açıkgöz Abdullah ağılcı seydişehir devlet hastanesi #Seydişehirhaber #Seydişehirajans #Seydişehir #Seydişehirbelediyesi #gündemSeydişehir #sondakikaSeydişehir Seydişehir haber Sey
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı