Advert

DEVLET HASTANESİNDE YENİ ACİL SERVİS HİZMETE GİRDİ

Seydişehir Devlet Hastanesi Acil servisi daha büyük ve daha konforlu yeni binaya nakil edilmesiyle yeni Acil servis hizmete girmiş oldu...

DEVLET HASTANESİNDE YENİ ACİL SERVİS HİZMETE GİRDİ
Bu içerik 1403 kez okundu.

Seydişehir Devlet Hastanesi Acil servisi daha büyük ve daha konforlu yeni binaya nakil edilmesiyle yeni Acil servis hizmete girmiş oldu. Çalışanlar ve hastalarda durumdan memnun görünüyor.  Sağlık çalışanlarının büyük gayreti ile tahmin edilen süreden önce taşınan Acil Servis bugün itibariyle yeni hizmet binasında hasta kabulüne başladı.

Yeni acil serviste hasta muayene kabinleri gözlem odaları ve hastane konforu hastaları düşünecek şekilde yapılırken, son sistem cihazlarla donatılmış.  Bilindiği üzere eski acil servis vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamada zorlanıyor, hasta yakınları ve sağlık çalışanlarına zor anlar yaşatabiiliyordu. Yeni hastanede ayaktan gelen hasta ile ambulans hastası farklı kapılardan gireceği için olası problemlerde başlamadan bitirilmiş oldu. 

Devlet Hastanesi’nin acil servisinin kapasitesinin artması ve yeni acil servisin oluşturulmasıyla birlikte vatandaşlar, sıkışıklık yaşamadan tedavi oluyor.

#Seydişehirhaber #Seydişehirajans #Seydişehir #Seydişehirbelediyesi #gündemSeydişehir #sondakikaSeydişehir Seydişehir haber Seydişehir ajans Haberler Seydişehir DEVLET HASTANESİNDE YENİ ACİL SERVİS HİZMETE GİRDİ
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı