Advert

NEVEN SUBOTİC'TEN ÖRNEK DAVRANIŞ

Neven Subotic Etiyopya’da kurak bölgelerdeki temiz su ihtiyacını karşılamak için 2013’den beri yaklaşık olarak 100 su kuyusu açtırdı.

NEVEN SUBOTİC'TEN ÖRNEK DAVRANIŞ
Bu içerik 806 kez okundu.

Neven Subotic  Etiyopya’da kurak bölgelerdeki temiz su ihtiyacını karşılamak için 2013’den beri yaklaşık olarak 100 su kuyusu açtırdı. 

Subotic’e  Etiyopya’da milli futbolcumuz Nuri Şahin eşlik etti. Nuri sosyal medyadan yaptığı açıklama ile duygularını paylaştı. 

 Nuri Şahin yaptığı açıklamada; Bir haftadır, sevgili dostum, takım arkadaşım Neven Subotic ile Etiyopya’daydık. Neven, 2013 yılından bu yana dünyanın en fakir ve kurak bölgelerinin temiz su ihtiyacını karşılamak için su kuyuları açıyor, hijyene bağlı hastalıkları önlemek ve çocukları okula gitmeye teşvik etmek için büyük bir çaba harcıyor. Vakfın destekçileri ile birlikte bugüne kadar 100’e yakın su kuyusu açtı. Bana hep "Bir su kuyusunun insan hayatını nasıl değiştirdiğini anlamak için o ana tanıklık etmen gerekir." derdi. Haklıymış. Sayesinde hayatımın en unutulmaz deneyimini yaşadım. Sınır tanımayan bir iyilik hareketinin parçası olmamı sağladığı için ona ne kadar teşekkür etsem az. Bundan böyle, dünyanın dört bir yanındaki çocukların yüzüne bir tebessüm kondurabilmek için el ele çalışacağız. Bir teşekkür de, kocaman yürekli ekibime. Possible ailesi, aklınıza sağlık. İyi ki varsınız. 

NEVEN SUBOTİC'TEN ÖRNEK DAVRANIŞ
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı