Advert

CANİLİĞİN ADRESİ BU DEFA SEYDİŞEHİR

Geçtiğimiz günlerde Sakarya'da ormanlık alanda dört ayağı kuyruğu kesildikten sonra hayvan severler tarafından bulunduğu halde kurtarılamayarak...

CANİLİĞİN ADRESİ BU DEFA SEYDİŞEHİR
Bu içerik 4849 kez okundu.

Geçtiğimiz günlerde Sakarya'da ormanlık alanda dört ayağı kuyruğu kesildikten sonra hayvan severler tarafından bulunduğu halde kurtarılamayarak ölen yavru köpeğin ardından ardından bu kez ise Seydişehirde bir köpek caniler tarafından vücudunun farklı yerlerinden onlarca saçma ve kurşun yarası alarak öldürüldü.

Edinilen bilgiye göre Seydişehir sanayii sitesinde, sanayide dükkân sahipleri ile çalışanların baktığı ve duyma engelli köpek Ares’ i kimliği belirsiz kişi ya da kişiler kurşun ve saçma ile öldürdüler.

Ares’ in yemeğini vermek ve bakımını yapmak üzere sanayiye gelen Süleyman Usta (22) Ares’ i kanlar içerisinde boş arazide buldu.

Sanayi esnafı tarafından sevilen ve vücudunun çeşitli yerlerinden aldığı kurşun ve saçma yaraları ile ölen Ares sanayi çalışanları tarafından olay yerinden kaldırılarak boş bir araziye gömüldü.

Ares’ i sahiplenen Süleyman Usta Ares’ in duyma engelli olduğunu söyleyerek “Başından vurmuşlar, karnından vurmuşlar, saçma ile ateş etmişler, her yerinden her şeyi yapmışlar. Kimseye bir zararı yoktu. Sürekli bağlıydı, arada bir çarşıya götürüyordum, kimseye zararı yoktu kulağı da duymuyordu zaten” dedi.

CANİLİĞİN ADRESİ BU DEFA SEYDİŞEHİR
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı