Advert

İFTAR YERİ BU DEFA KUMLUCA OLDU

Seydişehir Belediyesi tarafından Kumluca Mahallesinde ikamet eden mahalle sakinlerine iftar yemeği programı düzenlendi.

İFTAR YERİ BU DEFA KUMLUCA OLDU
Bu içerik 627 kez okundu.
Advert

 

Kaymakam Aydın Erdoğan, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Konurer Kumluca mahallesi meydanında verilen iftar yemeğinde mahalle sakinleri ile buluştu.

 

Kumluca mahallesinde Seydişehir Belediyesi tarafından kurulan şişme oyun gurupları, animasyon gösterileri Kumlucalı çocuklar tarafından büyük ilgi gördü.

 

 

Akşam ezanının okunması ile başlayan iftar yemeği  ardından yapılan dua  sonrası iftar programına katılan mahalle sakinlerine seslenen  Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Kumluca Mahallesi  sakinleriyle birlikte iftar açmanın mutluluğunu yaşadığını ifade etti.

 

İlçe merkezinde hayata geçirilen çalışmaların kırsal mahallelerde yaşayan vatandaşlar için aynı şekilde uygulandığını kaydeden Başkan Tutal; iftar programlarımız ramazan ayı süresince devam etti. Elhamdülillah birlik, beraberlik ve kardeşlik havasında iftarımızı açtık.  Sizlerin ihtiyaçlarını, isteklerini yerine getirmek için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Bizler şu anda sofralarımızda iftar yaparken, birçok İslam coğrafyasında iftarlarını, sahurlarını yapmakta zorluk çeken Müslüman kardeşlerimiz var.Bu kardeşlerimize de  dua edelim. Çünkü onların dualara ihtiyacı var. Bizi birbirimize düşürmeye çalışıyorlar. Ama, Allah’ın izniyle milletimiz bu oyunlara gelmeyecek,  ülkemizin bölünmesine, parçalanmasına dün olduğu gibi hiçbir zaman müsaade etmeyecek. O yüzden 24 Haziran seçimleri, birlik ve beraberliğimizi yine göstereceğimiz, ispatlayacağımız önemli tarihlerden birisi olacaktır" dedi.

 

Kuran Mahallesinde açılan iftarın ardından  Başkan Tutal mahalle sakinleri ile birlikte sohbet ederken Seydişehir Belediyesi  tarafından mahalle sakinlerine çeşitli ikramlarda bulunuldu , çocuklar kurulan şişme oyun gurupları ve animasyon gösterileri ile  dilediğince eğlendi.

 

BAŞKAN TUTAL İFTARI KUMLUCALILARLA AÇTI
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KONYASPOR'UN KUPADA RAKİBİ BELLİ OÖDU
KONYASPOR'UN KUPADA RAKİBİ BELLİ OÖDU
Play off hayallerimiz Rusya'da suya düştü!
Play off hayallerimiz Rusya'da suya düştü!