Advert

UZMAN ÇAVUŞ OSMAN İŞBİLİR'İN DEFNİ YARIN YAPILACAK

Kardeşini de kazada kaybeden ve elim bir kaza sonucu vefat eden Jandarma Uzman Çavuş Osman İşbilir’in cenazesi yarın ilçemizden askeri törenle kaldırılacak.

UZMAN ÇAVUŞ OSMAN İŞBİLİR'İN DEFNİ YARIN YAPILACAK
Bu içerik 2180 kez okundu.

İzmir Foça’da Jandarma Komando Uzman Çavuş olarak görev yapan, memleketi olan ilçemize bayram izini için dönerken özel aracıyla kaza yapan Osman İşbilir’in kardeşinin de 2006 yılında Antalya’da bir trafik kazasında vefat ettiği bildirildi.

2 buçuk aylık asker olan Osman İşbilir’in ve tayininin başka bir yere çıktığı, bayram sonu ise yeni görev yerine gitmek için hazırlık yaptığı öğrenildi.

Acı haberi alan İşbilir ailesinin Seyyid Harun Veli Camii civarında bulunan evinin önüne ise büyük bir Türk Bayrağı asıldı.

Bekar olan Osman İşbilir’in cenazesinin askeri törenle İzmir’den uçakla Konya’ya gönderilecek ve yarın (Perşembe günü)öğle namazına müteakip Seyyid Harun Veli Camii’nde kılınan namazdan sonra askeri törenle Küpe Mezarlığı’na defnedilecek.

Uzman Çavuş Osman İşbilir’in cenazesi yarın öğlen Seyyidharun Camisinden kaldırılacak Seydişehir Seydişehir haber Seydişehir ajans
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KONYASPOR BAŞKENTTEN PUANLA DÖNDÜ
KONYASPOR BAŞKENTTEN PUANLA DÖNDÜ
ÜLKÜ OCAKLARI ÜNİVERSİTE TEŞKİLATI İKRAMDA BULUNDU
ÜLKÜ OCAKLARI ÜNİVERSİTE TEŞKİLATI İKRAMDA BULUNDU