Advert

HALİT ALP SEYDİŞEHİR'DE SAHNE ALDI

Seydişehir AK Parti gençlik kolları ilahi programı düzenledi. Programda Halit Alp sahne aldı…

HALİT ALP SEYDİŞEHİR'DE SAHNE ALDI
Bu içerik 877 kez okundu.

Seydişehir AK Parti gençlik kollarının düzenlediği ilahi programı teravih namazının ardından milli irade meydanında Mevlüt Polat’ın konuşması ile başladı.

Mevlüt Polat Konuşmasında;

Barışın, huzurun ve esenliğin adı olan on bir ayın sultanı Ramazan Ayı’nı idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ak Parti ailesi olarak birlik ve beraberlik örneğini, tüm Türkiye’ye yansıttığımız için ve bu teşkilatta görev aldığımız için, Gençlik Kolları Teşkilatı olarak gurur duyduğumuzu ifade ederek söze başlamak istiyorum:

“Son zamanlarda yaşanan ve ülkemize zarardan başka bir şey kazandırmayan, yıkım amaçlı hazırlanan senaryoların bu topraklarda yaşayan asil Türk toplumunu yıldıramayacağını herkesin bilmesini isteriz.

Bizim davamız bir, kıblemiz bir, inancımız birdir. Bize ayrı olmak yakışmaz. Bize ecdadımıza yaraşır bir gençlik olmak yakışır. Vakit Türkiye Vakti dedik, Vakit Konya Vakti dedik ve bunun için var gücümüzle çalışıyoruz. Biz Mevla’nın huzurunda duran adam olduk, biz liderinin yanında dik duran gençler olduk.

Reisimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi   ülkemizin yeniden mimarı için, gelecek gençlerin ellerindedir. Bu bilinç ve şuurla davamız için durmak yok, koşacağız, koşacağız, risk alarak koşacağız. Davamıza, memleketimize, teşkilatımıza sevdamız var ! Bu millete, bu ümmete hizmet yolunda şuurumuz var, bizim ecdadımıza hayranlığımız var, bizim 1400 yıllık ümmet bilincimiz var.

Bizim hayata dair, geleceğe dair, projelerimiz var. Şunu çok iyi biliyoruz ki; genç delikanlıdır, genç gözü karadır, genç fedakardır, genç çalışkandır, genç azimlidir, genç dik durandır. Liderimizin biz gençlerin dik duruşuna ihtiyacı var. Bizler AK Gençler olarak 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimizle daha müreffeh, daha katılımcı, daha güçlü bir Türkiye için reisimizle el ele, kol kola yürümeye davamıza sahip çıkmaya devam edeceğiz.

Polat’ın konuşmasının  ardından  Seydişehir AK Parti gençlik kollarının yaptığı faaliyetleri ve çalışmaları içeren slayt gösterimi yapıldı. Program Kuranı kerim tilaveti ile devam etti. Dolu dolu geçen programda son olarak sahneye Halit Alp çıktı. Sevilen eserleri artarda okuyan Alp’e Seydişehirli semazenler eşlik ederken, program gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

Programa Orman ve Su işleri bakan yardımcısı Harun Tüfekci, Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, AK Parti ilçe başkanı Mustafa Konurer , sivil toplum kuruluşları ve Seydişehirliler katıldı.

Böyle bir gece düzenledikleri için, Orman ve su işleri bakan yardımcısı Harun Tüfekci, Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, AK Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer Gençlik kollarına kısa teşekkür konuşması yaptılar. 

Program sonunda sahneye çıkan gençlik kolları ve AK Parti Seydişehir ilçe Başkanı Mustafa Konurer Rabia işareti yaptı  (Süleyman Sayan)

Seydişehir AK Parti gençlik kolları ilahi programı düzenledi. Programda Halit Alp sahne aldı Seydişehir haber Seydişehir Ajans HALİT ALP SEYDİŞEHİR'DE SAHNE ALDI
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ÜLKÜ OCAKLARI ÜNİVERSİTE TEŞKİLATI İKRAMDA BULUNDU
ÜLKÜ OCAKLARI ÜNİVERSİTE TEŞKİLATI İKRAMDA BULUNDU
GALİBİYET HASRETİ 8 MAÇA ÇIKTI
GALİBİYET HASRETİ 8 MAÇA ÇIKTI