Advert

BANKALAR MÜŞTERİLERİNİ DOLANDIRICILARA KARŞI UYARIYOR

Son dönemde çeşitli vaatlerle insanları kandırıp dolandıranların sayısı bir hayli artınca bankalarda müşterilerini mesaj ve maillerle uyarmaya başladı...

BANKALAR MÜŞTERİLERİNİ DOLANDIRICILARA KARŞI UYARIYOR
Bu içerik 429 kez okundu.
Advert

Son dönemde çeşitli vaatlerle insanları kandırıp dolandıranların sayısı bir hayli artınca bankalarda müşterilerini mesaj ve maillerle uyarmaya başladı.

Bankalar müşerilerine gönderdikleri maillerde ;

Sn.müşterimiz

Son dönemde artan dolandırıcılık olaylarına karşı sizi uyarmak istiyoruz.

Bankamız, sosyal medya üzerinden yayınlanan linkler, SMS ve E-posta aracılığı ile size ödül vaadinde bulunmaz, sizden kişisel bilgilerinizi ve şifrenizi talep etmez. Telefonla size ulaşarak şifrenizi alıp işlem yapmaz. Dolayısıyla, sizi arayan ve şifrenizi paylaşmanızı isteyen kişilere cevap vermemenizi önemle rica ederiz.

Şirketimizin adı ve logosu kullanılarak özellikle sosyal medyada yayınlanan dolandırıcılık amaçlı link, sahte site yönlendirmesi içeren SMS, kişisel ve bankacılık bilgilerinizi almak amaçlı gönderilen e-posta iletilerindeki adreslere tıklamayınız, kişisel bilgilerinizi girmeyiniz.

İnternet Şubemize giriş yapmak için kendi adresimizden giriş yaptığınıza emin olunuz. Şüpheli durumlarda  İletişim Merkezimizi arayabilirsiniz.

BANKALAR MÜŞTERİLERİNİ UYARIYOR Seydişehir haber Seydişehir ajans #Seydişehir
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KONYASPOR'UN KUPADA RAKİBİ BELLİ OÖDU
KONYASPOR'UN KUPADA RAKİBİ BELLİ OÖDU
Play off hayallerimiz Rusya'da suya düştü!
Play off hayallerimiz Rusya'da suya düştü!